Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék kutyát....

Nagyon szeretnék kutyát. LAkásba, szóval kisebb testűt, mást meg se engednének. Eddig akárhányszor felhoztam a kutyatémát, rögtön rávágták a NEM-et! Most meg sem szólalt anya. Szereintetek van így esélyem? Mivel győzhetném meg őket?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 19:04
1 2
 11/13 capsread ***** válasza:
Emlékszem, én is mondtam a szüleimnek, hogy légy szíves, csak egy pici kutyám had legyen, de mindig nemet mondtak. Aztán vettem egy kutyát a spórolt pénzemből. Pár napig haragudtak érte, de aztán megbékéltek, és nagyon szeretik. Azóta én keresem meg a rávalót, én sétáltatom tanítom és gondozom. De a szüleim rakják be maguk mellé az ágyba az ő kis drágaságukat :D
2010. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nálam most az a baj, h lakásba nem való kutya, de ez már haladás! mindig mondom, h kicsi kutyust, az jól érzi magát lakásban is, sőt, leginkább ott! :(
2010. nov. 11. 19:35
 13/13 anonim válasza:
[link] <-- itt találsz 1-2 infót a kutyák természetéről, hogy valóban neked való-e egy kutya. Sok sikert az olvasásban! :)
2012. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!