Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért kell csipelni a kutyákat?

Mért kell csipelni a kutyákat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 10:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

1. Mert ez a törvény

2. Mert így követhető egy kuty asorsa, azonosítható a kutya

3. Ha elveszik, a chip alapján megtalálják a gazdákat

4. Mert talán így hosszú távon kevesebb kutyát dobnak ki, mivel ugye ellenőrizhető a gazda személye.

2010. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2010. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
60%

Azért, mert a gazda nem mindig ér rá foglalkozni vele, és amikor unatkozik, akkor a chip segítségével (ami összefonódik az idegrendszerével és az agyával) be tud lépni a Kutytrix-be, egy virtuális világba, ahol mindenféle más kutyával tud játszani, akár a Föld távoli pontjairól is.

Olyan ez, mint az embereknek a WoW vagy az Everquest.

2010. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszi:) és menyibe kerül 1 kutya csipelése?
2010. okt. 16. 10:39
 5/19 anonim ***** válasza:
változó.nálunk csepelen 5500ft
2010. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
14%
Ha elviszed 01-be, az Arab-félszigetre, és kötsz 1 jó alkut a Deus Ex Machina-val, akkor akár ingyen is meglesz.
2010. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
és a legközelebbi oltásnál automaikusan be is chippelik lesz*rják van e eree a gazdának felesleges 6ezre vagy sem.és lenne e rá szükség vagy nem.én hülyeségnek tartom bizonyos esetekben.
2010. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
sztem ez a csip hülyeség xd már nem azért de sztem azxd
2010. okt. 16. 10:45
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Kérdezz meg erről néhány olyan gazdit, akinek emiatt lett meg az elveszett kutyája két nap alatt.
2010. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg te vagy hülye.

ha eltűnik a kutya, (lehet ez akár a gazdi felelőtlensége miatt vagy akár baleset is (elszakad a póráz, viharban eldől a kerítés, gazdit baleset éri...)) ha nincs rajta biléta (mert a gazdi nem tett rá vagy mert leesett róla, vagy valami idióta leszedte...) akkor még is hogy jusson haza a kutya? Így meg ha megtalálják elviszik a dokihoz, az chipleolvasóval megnézi a kódját és már meg is van a gazdi száma.

Melyik része hülyeség ennek?

2010. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!