Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van esély rá, hogy két kan...

Van esély rá, hogy két kan kutya egymás mellett békében éljen?

Figyelt kérdés

Van egy 50 kg-os másfél éves ivartalan kan kutyánk. Cane Corso-Rottweiler keverék. Jó természetű, de nem járunk kutyás társaságba, viszont a kezdő tanfolyamot még fél éves korában elvégeztük, és a suliban jól kijött a többi kutyával, sőt a kezdetekben még ő félt tőlük. Fontolgatjuk egy ideje, hogy egy kisebb testű kis pajtást hozunk neki menhelyről.

Az előbb láttam a szomszéd település facebook csoportjában, hogy találtak egy keverék kölyköt kidobva. Látszik rajta, hogy nem lesz nagy testű, de sajnos fiú. Szerintetek ha mindketten ivartalanok lennének, esélyes, hogy jól meglesznek majd? Szívesen befogadnánk.


2023. aug. 23. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egyszerre volt 2 ivaros kan. Angol cocker spániel-- ő volt a domináns, és beagle.


Együtt aludtak,a mezőn úgy futottak,hogy a hátuk súrolta a másikét 😀.


Persze voltak súrlódások,de semmi komoly.


A beagle 8 évet élt,a spániel 15-öt.

2023. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 qkker1 ***** válasza:
100%
Három németjuhászom volt együtt, két fiú és egy lány. A két fickó az első közös héten egyszer összemorgott, és ennyivel le volt rendezve a dolog.
2023. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

Itt jo sok kikepzo fog kommentelni,h persze jo lesz,h legxen munkajuk….


Ekkora meretkulonbsegnel a nagy do ti el h lesz e baratsag.

2023. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
Addig tok jól ki fognak jönni, míg a nagy meg nem öli a kicsit. :)
2023. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Ivartalan kanok, hatarozott gazdaval tok jol megvannak. Eleinte lehet lesz egy kis dominanciaharc, de az nem verre menő dolog. A meret se tevesszen meg, nem mindig a nagy a dominans, nalunk pl. A kistestu szuka a fonok, ha valami nem tetszik neki, akkor leugatja a 2x akkora kant, de ez mar latszott kolyok koraban is. A kutyak ezt a sorrendiseget sokszor ugy lerendezik egymas kozt, hogy eszre sem veszed.
2023. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
5! Ivarosak is. 1es válaszoló vagyok. 8 évet éltek együtt gond nélkül.
2023. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 qkker1 ***** válasza:
88%

#6


Nekem is ivarosak voltak a fiúk is, meg a lány is, és jól elvoltak.

2023. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem lesz baj, arra figyelj hogy mielőtt elhozzátok találkozzon a 2 kutya.
2023. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Mindenkinek zöld pacsi ment, kivéve a 3-as, 4-es, azokat én nem tudom értékelni. :D

2023. aug. 24. 09:01
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ivaros kanokat is láttam már tök jól együtt, nevelés kérdése. Saját tapasztalat nincs, mert mindig csak egy kutyánk volt.
2023. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!