Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Össze lehetne őket szoktatni?

Össze lehetne őket szoktatni?

Figyelt kérdés

Van egy pitbull szukám,3 éves lesz,illetve van egy keverék tacsink,vele jól kijön,a tacsi elég idős,lassan 11 éves lesz,szintén szuka.

Szeretnénk egy Cane Corsot,össze tudnának szokni?A pit csak az idegen kistestűekkel agresszív ha ők is azok vele,de még is picit tartok ettől,ti mit gondoltok?



2023. aug. 25. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben, hogy biztos ne legyen semmi gond, lehet felkeresnék egy trainert, és egy magán óra áráért cserébe segítséget kérnék, hogy felügyelje az első interakciókat, nagyon sokat számít a legelső találkozás. Megalapozza a későbbi kapcsolatot, de persze ha kicsit rosszul sülne el, lehet még rajta dolgozni! :)
2023. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Terveztem a trainert!Szeretnem ha minden okes lenne,ez a pit egyebkent mentett es rengeteg foglalkozast igenyelt,bizom benne es o is bennem,nagyon joban lett ideiglenesen befogadott kutyusokkal is bar ott kesobb keletkeztek konfliktusok mivel mindketten szukak voltak es a picik feszegettek a hatarokat de kisebb morgasoknal es odakapasoknal tovabb nm ment a dolog,raszoltunk es hagyta oket
2023. aug. 25. 15:31
 3/6 A kérdező kommentje:
Illetve az ivartalanitasa tervben van a pitnek es a corsonak is,vagy kanari szigeteki,meg nem dontottuk el :) viszont en kant szeretnek ismetlem o egybol ivartalanitva lesz,nem szeretnek kicsiket akik kesobb akar rossz helyre kerulnenek
2023. aug. 25. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló szituációban vagyunk, ugyanis én is új kutyus előtt állok, egy magyar agár a választott doggo és nekem egy mali/nemet juhász keverékem van + van benne valami kisebb testű is ezért nem nagy, csak 20 kilós. De van kis reaktivitás az én kutyámba is, ő is hasonlóan a tiédhez mentett, de nagyoon sok munka után már teljesen mérséklődött a szituáció a reaktivitással, de én is trainer segítségét fogom kérni, csak sajnos ahol élek nincsen kutya oktató ezért online órán veszek részt egy párszor, hogy rendesen fel legyek készülve.
2023. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szuper!En keresgelek es nagyon remenykedem abban h minden rendben lesz,az en pitem egy eleg verengzo kutyabol lett teljesen baratsagos amig nem akarjak megfosztani a kis "címetől"..illetve a biztonsag kedveert kerulom az azonosnemuseget,a kis tacsival egyszer volt dominanciai morgas-haduzenet,az ideiglenesekkel tobbszor de lecsillapodtak es 10 perc utan ment tovabb a jatek,ejszakara szeparacio volt sokaig majd idovel egyutt is aludtak de a bucsu pillanatok azert megviseloek voltak a pit szamara,latszott h hianyoznak neki a kis dragak
2023. aug. 25. 16:24
 6/6 anonim válasza:
Sok sikert
2023. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!