Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet keverék a kutyám, ha az...

Lehet keverék a kutyám, ha az állatorvos ráírta a papírra tisztán a fajtáját?

Figyelt kérdés
Amstaff-om van és mindenki azt mondja rá, hogy angol bulldog keverék :S
2010. okt. 16. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Van törzskönyve? Mert ha nincs, akkor keveréknek számít és hacsak nem tudod biztosra, hogy a két szülője törzskönyves volt, akkor elég valószínű, hogy tényleg keverék.

Sok esetben az állatorvos sem tudja eldönteni és neki nem is érdekes, hogy fajtatiszta-e az adott kutya.

A tenyésztő dolga, hogy kiállíttassa a törzskönyvet...

2010. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajna nincs, csak az egyik szülőjét ismerem. De van aki meg azt mondja, hogy az hülyeség, hogy angol bulldog van benne. Nem is hasonlít rá, csak az, hogy kicsi és zömök.
2010. okt. 16. 12:54
 3/16 anonim ***** válasza:
Mutatnál róla képet? Úgy jobban meg tudjuk mondani mi is.
2010. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2010. okt. 16. 13:05
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is van benne angol buldog :)
2010. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez határozottan bulldog fejforma, a stafnak nem lág ennyire a pofája, kicsit másabb az arcrész felépítése. Valószínüleg volt az ősei között bulldog, de messze nem biztos hogy amerikai...
2010. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
(bocs lemaradt) vagy angol, vagy eleve bulldog keverék.
2010. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

hát aki már látott életében amstaffot az tudja hogy nem igy néz ki

:D , sde nagyoon száp kutya, az én kutyusom teljesen korcs már nem is tudom mire hasonlit de képzeljetek el egy németjuhász szinű onémetes szőrzettel és kicsit szélesebb pofával , ha tudnám miknek a keveréke tenyészteném annyira gyönyörű

2010. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem fajtatiszta amstaff. A pofája tipikus bulldog ha megnézed. Amerikai vagy angol buldog. De ha zömökebb akkor inkább angol. És mivel nem is ismered csak az egyik szülőt. Nagyon is valószínű, hogy keverék bizony. Kicsiként Te azt nem tudod megállapítani, hogy fajtatiszta-e. Nagy korában derül ki (mint most is), hogy turpisság van az ügyben. Mennyiért vetted? Fajtatiszta amstaffként vetted?
2010. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
20-ért vettem, de már megvolt 3 oltása is. Nem bánom, ha fajtiszta, ha nem. Kicsi korában is volt egy olyan pofija amibe az ember egyből beleszeretett, meg még most is :) Arról nem beszélve, hogy életét adná értem. :)Szval ígyis úgyis imádom :)
2010. okt. 16. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!