Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatorvos az szerintet...

Milyen állatorvos az szerintetek, aki ha keverék beteg kutyushoz hívják, lemondóan legyint a kutyuskára? Ha nem is állatorvos, milyen ember az, aki keverék kutyust lenéz?

Figyelt kérdés

Ha ezek az alakok nem tudnák, minden állat érző lény, akárhogy is néz ki. Szeretnek, ragaszkodnak, hűségesek - akárhogy is néznek ki!!!!

Aki pedig különbséget tesz állat és állat között (keverék vagy fajtiszta), az minek megy éppen ÁLLATORVOSNAK????

Volt keverék kutyuskám, amelyik p@r@szt ember "beszólt", hogy keverék a kutyusom, na annak én is "beszóltam", rendretettem az illetőt azon nyomban!!!


2010. jan. 3. 13:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

A kutyuskám rákos lett, kihívtunk hozzá egy Dr. Kontárt, aki látva, hogy rákos a kutyus, legyintett és annyit mondott: ez a kutya úgyse él sokáig! Kihívtunk másikat, aki szintén első reakcióként ugyanakkor ezt mondta: a kutyus megoperálom mielőbb, hogy tovább élhessen!

Az operáció után pedig ez utóbbi mindig megsimogatta, nyugtatgatta a kutyuskát.

Ellenben: Dr. Kontár, amikor először és persze utoljára jött ki, épp alig nyúlt hozzá, csak annyira, amennyire kellett!!!!

2010. jan. 3. 13:21
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég szégyen és nem méltó ahhoz h állatorvos legyen.. Kutya és kutya között nincs különbség akárhogy is néznek ki, mindegyikük érző és szeretetreméltó! Szóval ezt a birkát tuti szembeköpném..
2010. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az eset már nem most történt, de ennek semmi jelentősége nincs. MEGTÖRTÉNT - SAJNOS!


A Kontár azóta is rendel persze, tudom a nevét - soha nem felejtem el! Remélem, minél kevesebb keverék kutyát visznek hozzá a jóhiszemű gazdik!

2010. jan. 3. 13:25
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Merrefelé van ez a kontár orvos? Csakhogy véletlenül se vigyek hozzá beteg állatot.
2010. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Bocs, de ennek az égvilágon semmi köze ahhoz, hogy a kutya keverék, vagy nem. Ezt csak te magyarázod bele, nemtom miért. Elég nyilvánvaló, hogy kontár azért nem kezelte a kutyát, mert rákos és menthetlennek ítélte. Ettől persze ez elítélendő, csak más kérdés...
2010. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Undorító! Szerintem ő a korcs!
2010. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
b.k.a =bü*ös ku*va an*ját
2010. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Rákerestem Dr. Kontár konkrét helyére: Szeged, Kiskundorozsma


De ugyancsak Szegeden van az a kedves állatorvos is, aki nem nézte le a kutyuskámat, csak mert keverék és megoperálta, megsimogatta, törődött vele, amikor csak kijött hozzá (Újszeged)

2010. jan. 3. 13:36
 9/17 A kérdező kommentje:

13:33! Akkor a másik MIÉRT OPERÁLTA MEG?

MIÉRT ÉLT MÉG EZUTÁN MAJDNEM 2 ÉVET A KUTYUSKA?


DR. KONTÁR MELLETT ELVESZÍTETTEM VOLNA HAMARABB!!!


MIÉRT BÁNT A KUTYUSOMMAL LEKEZELŐEN??? METAKOMMUNIKÁCIÓJA MÁS VOLT, MINT AKI MEGOPERÁLTA!!


Már nincs meg a kutyusom, de amíg megvolt, vagy akár most is, jövőben is KIÁLLOK MELLETTE!!!

2010. jan. 3. 13:38
 10/17 A kérdező kommentje:
Az eset már 5 és fél évvel ezelőtti, de most is ugyanúgy felháborít, mint akkor.
2010. jan. 3. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!