Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erre van bármi értelmes...

Erre van bármi értelmes magyarázat? (Kutya tetemek a hűtőben)

Figyelt kérdés

Csak erős idegzetűeknek!!!


[link]


A miértjére lennék kíváncsi. Ha enni akarták volna, akkor megpucolják..



2023. aug. 28. 02:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg nem merték csak úgy kidobni őket és várták mikor tudják biztonságosan eltűntetni a tetemeket gyanukeltés nélkül.
2023. aug. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
34%

Ez nagyon durva....


(Rendör vagyok.)

2023. aug. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

1# de akkor szimplán egyonütik és elássák, nem ilyen komplikált a gondolkodásuk szerintem.

Tényleg undorító, odaszarva, hugyozva, kutyák a fagyasztóban a fagyi mellett. Legszívesebben az ilyen embert én is beraknám egy fagyasztóba. Felháborító

2023. aug. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

3-as csak hogy itt nem 10 évente 1 kutyáról van szó. Ilyen helyeken sok kutya pusztul el, nincsenek már dögkutak, ha az udvar is így néz ki, nem sok hely van, hol elásni.


Amúgy basszus egy zacskóba legalább berakhatták volna őket...


Bár az ilyen mocsoknál én mindig megkérdőjelezem a mentális állapotokat.

2023. aug. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

4-es vagyok, szóval az érdemi válaszom az, hogy halogatták a tetemek eltűntetését. Szerintem élelmezési célja aligha lehetett, ha valamit meg akarsz enni nem teheted el szőröstűl-bőröstül, zsigerelni és nyúzni kell előtte stb.


Itt szimplán ad hoc nem volt jobb ötlet

2023. aug. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Fészen vannak posztok a résztvevő állatmentőktől, az udvar is így nézett ki, random szétszórt tetemek, ketrecben az egyik kimentett egy rohadó csontváz mellett... szerintem már tényleg nem volt hova rakniuk, bár a saját kajám mellé akkor sem teszem bsszus...


Egyébként valószínűleg nincs rendben minden fejben az illetőnél, olvastam olyat is, hogy ott simogatta előttük a tömbbé fagyott kiskutyát, és győzködte őket, hogy csak alszik...

2023. aug. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Uhh ez borzasztó, felháborító!!!
2023. aug. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Esetleg a többi kutya etetéséhez, szőröstől ledarálják?
2023. aug. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Omnifix2 válasza:
18%

A kutyák helyzetéből kiindulva nagyon úgy néz ki, hogy a kutyákat élve tették a fagyasztóba és ott fagytak meg. Természetes testhelyzetben fekszenek.

Csak egy elmebeteg tesz ilyet!

2023. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

9-es!

Nem valószínű, ha élve beteszik, akkor minimum órákig tart mire elpusztul, nem valószínű, hogy nyugodtan fekszik.

2023. aug. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!