Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket érdemesebb megvenni?...

Melyiket érdemesebb megvenni? (lent)

Figyelt kérdés
Melyiket vennétek meg yorki, westie vagy bolognese ha lehet az is írjátok oda hogy miért? meg azt hogy melyikkel van több kevesebb gond.
2010. okt. 16. 14:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rasszista de ha a cigány egy 'állatfajta' akkor az ország összes menhelye is kevéd lenne neki...:)
2010. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
En is ezek kozott dontogettem, vegul Bichon Bologneset vettem, es nem bantam meg! :)
2010. okt. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

bichont vegyél, azt veheted bárhonnan, jó olcsón is, tuti hogy nem lesz vele semmi baj, ez a fajta semmilyen betegségre nem hajlamos, ellentétben a többivel

a bichon az egyik legegészségesebb kutyafajta, de ez nem amiatt van, mert nem szaporítják, egyszerűen ilyen és kész

illetve szerintem lényegtelen egy adott fajta egészségét illetően, hogy mennyire van túlszaporítva a fajta

2010. okt. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
kedves utolsó válaszoló egy nagyon ostoba ember, kérlek el se olvassátok amit ír.
2010. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!