Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Még kutyát érdemesebb megvenni...

Még kutyát érdemesebb megvenni a yorkit vagy a westie-t? Melyik éri meg jobban, tapasztalatot szeretnék kérni.

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
talán melyik nem ezt akartad írni?
2008. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát... elolvasva a kérdést, szerintem te inkább ne vegyél állatot.
2008. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

kertes házban vagy tombbházban tartatád??

elég hasonlóak,bar szerintem a westie tobb mozgast igenyel mint a yorki, hogyaha valsztanom kéne en westie-t válsztanék

2008. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
na még egy hiba mi az még kutyát nem melyik kutyát akart írni?
2008. dec. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A kutya az ember legjobb barátja, nem azért vesszük mert megéri, ha ezzel nem vagy tisztában szerintem se vegyél állatot!!!!!
2008. dec. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem azért van yorkim,mert ez tetszik.és nagyon nagy a mozgásigénye.a westi nagyobb lesz,ugymond strapabíróbb.ha van kisgyerek a családba akkor a westi jobb.mivel mindkettő terrier,elég akaratosak,jól kell nevelni őket.(ez alatt nem a verést értem).mindkettő játékos,éber,jó jelzőkutyák.
2008. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

melyik éri meg jobban... egy új szaporító a láthatáron...

ugyanugy kell rájuk költeni, nyugodj meg. etetni, sétáltatni, SZERETNI ugyanugy kell. de lehet hogy újat mondtam

2009. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a yorki törékenyebb és sokkal több betegséget tud összeszedni. én westiet ajánlok, szerintem sokkal jobb, de mindegy, hogy melyiket választod, szeretet és törődésigényes az összes kutya!
2009. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy melyik éri meg jobban???? Te undorító kutyaszaporító, ne divatból vegyél kutyát,meg hogy legyen miből élned!

Te inkább egyiket se vedd, tudod nem éri meg,mert elég sokan ilyen jófejek, hogy pénzt akarnak belőle csinálni,nagy a túlkínálat!

2010. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

neee!yorkit soha nekem is volt és borzasztó anyuka vagyok és annyit neveltem a végén milett elvittem az orvoshoz és mondta hogy elaltatják.mert olyan hülye.

A westie:panelba is tartható akkor naponta 2szöri séta.

kertes ház:mivel kimehet az udvarra egy nagyobb séta kell.

de ahoz képest hogy már a kérdést rosszl irod nenene kutyát.

2010. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!