Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol és mennyiért vettétek...

Hol és mennyiért vettétek Bichon havanese kutyusotokat?

Figyelt kérdés
Konkrét ár és a kennel neve nagyon érdekel! Még gyűjtöm a pénzt jövő nyáron, vagy szeptember környékén szeretnék kutyit. :)
2010. okt. 16. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Konkrét válaszom nincs csak egy kis tanulságos történetem ami talán segít

Ismerősöm akart ilyen kutyust hobbi célra családi kutyának. Mondtam neki 100.000ft körül van egy ilyen kutyus de ha családi kutyának kell menhelyen rengeteg hasonló kis csöppség van, mutattam is képeket. És bólogattak hogy perszepersze...

Aztán kitudja milyen megfontolásból mégis szereztek egy ilyen szürke kis gombócot, a piacról 20.000 forintért, természetesen papír nélkül.

És nagy szerencséjük volt, mert a kutya megérte a felnőtt kort, csak közben kiderült hogy ez annyira bichon mint én, ugyan is puli szerű és méretű lett. Ennek ellenére cuki, megszeretik de ugye olcsó húsnak híg a leve...

2010. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezért írtam énis, hogy kennelek nevére vagyok kíváncsi, mert gyűjtök rá és nekem tényleg fontos, hogy egy igazi fajtatiszta kutyusom legyen. Akinek van törzskönyve, kutyachip és oltások, nameg teljesen egészséges legyen. :) Nem idegbeteg, gyenge (zsákbamacska) kutyát akarok 20ezerért!
2010. okt. 17. 11:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Tanulságos történet! Le a szaporítókkal! Bárcsak egyse lenne belőlük!
2010. okt. 17. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!