Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya szerintetek is jobb...

A kutya szerintetek is jobb háziállat mint a macska?

Figyelt kérdés

A macska elvileg okosabb mint a kutya. Mégis alig lehet idomítani. Egy patkányt könnyebb idomítani, ahogy ezt laborkísérletekben sokszor meg is teszik. Agresszivitás szerint egy görény megbízhatóbb, mint egy macska. Mert a macska hiába háziállat régóta, olyan vad hogy ha olyan a kedve megkarmolja a gazdáját. macskához mindig alig mertem hozzányúlni, és mondta is a gazdája, hogy ne nagyon simogassam, ha nem akarja. Ez nem egy macskánál volt. A kutyák meg maguktól jöttek oda, hogy simogassam meg őket. Egy kutyára rá lehet bízni egy embert, akár beteget, vagy bármilyen állatot.


Egy macska a sérült társát lelökné a polcról, csak egy hirtelen jött ötlet miatt. Ahogy sok youtube videóban is van.

A kuyta a gazdáját a gazdája személye miatt szereti. A macska csak érdekből, és ha van jobb eszköz, inkább a szekrény lábához dörgöli magát, mert csak addig kell a gazdája, amíg nincs jobb eszköz a céljaira. Akár a kajához, akár hogy néha simogassák.


A kutya meg tud maradni egyhelyben a mcska nem is igazi háziállat, mert mindenhová elszökik. Egy nap 16 órát kóborol, akár kilóméterekkel odébb, és a gazdája, és a lakása csak egy a sok közül. Egy kutya sajnálja a gazdját, ha baleset éri. Egy macska leszara, max beleharap a hullájába, aztán elkezd játszani egy fűcsomóval a kertben.


A macskatartók, általában szektások, vallásosak, ezósok, sokan közülük elmebetegek. Sok nő, akiknél tele van a lakás macskákkal, bizonyítottan elmebetegek. Van a tipikus macskás nő dolog. Ahol az öreg néni lakása tele van macskával, és k*va kedves a néni, de valójába egy skizofrén pszichopata. Ez tipikus, és valóban létező jelenség. Soha sem szabad bemenni olyan nő lakásába, aki csak macskákat tart, és k*va sokat. A macskás nők olyanok, mint a macskák. Extrém sértődékenyek, hisztisek, nem tudnak senkit sem szeretni vagy sajnálni. Az egyetlen képességük, hogy adott esetben k*va nyájasan beszélnek, vagy nagyon aranyosak. De amúgy nem megbízhatóak, extrém sértődősök, sokuknál nagyon gyakori a hiszi és a tombolás, ami a pszichopatákra, és a szociopatákra jellemző, mint amilyen bizonyítottan a macska személyisége. Általában ezó mániásak, de gonoszak, a halálát kívják másnak, és ha belátják nagynehezen, nem tudja őket érdekelni, hogy ilyen a személyiségük. Kifejezetten káros az ilyen nők jelenléte, mert általában nők tartanak macskát.


Hozzáteszem, hogy van normális is közülük. Csak nem tudom melyik az, mert még nem találkoztam olyannal.


A kutyát tartó nők viszont odaadóak, segítőkészek, társak egy férfi mellet.

Sok kutyát tartó embernek van macskája, és macskát tartónak is kutyája, de amit írtam, az kifejezeten a macskás nőkre vonatkozik.


Nektek mi a véleményetek ezzel kapcsolatban?


2023. szept. 6. 20:20
1 2 3
 1/29 Gauntszelleme válasza:
91%
A véleményem: te totál hülye vagy,vagy leharapta a pöcsöd gyerekkorodban egy macska,és nem tetted túl magad rajta.
2023. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen más a kettő, fölösleges az ilyen összehasonlítás.

Kutyásként írom.

2023. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Most hogy ezt igy kinyilatkoztattad, mehetsz furodni meg aludni, holnap suli.
2023. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 hosszúhajú ***** válasza:
31%
a macska hűtlen, csak a kajáért jön. anyámnál van kutya is macska is, azt vettem észre hogy a kutya jobban "szereti" a gazdit, a macskái akkor igazán kedvesek ha kaja kell. ( mondjuk nem saját macskái, hanem kóborok, akik már odaszoktak a kertjébe mert anyám megszánta őket )
2023. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%

"A macskatartók, általában szektások, vallásosak, ezósok, sokan közülük elmebetegek. "


A statisztika, amiből ezt a következetést levontad, hol érhető el?

2023. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%

"A kuyta a gazdáját a gazdája személye miatt szereti."

Én ezt utálom a kutyákban...

A gazdája éhezteti, láncraveri, üti-vágja, mégis szereti, hisz "ő a gazdi".

A macska szeretetéért meg kell dolgozni :)

2023. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az a véleményem ezzel kapcsolatban, hogy nálad komoly gondok vannak a toronyban.
2023. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%

A kutyának te vagy az alfa, ezért viselkedik úgy. (Lehet Csányi professzor úr mást mondana erről)


A macskánál nincs ilyen, nem él falkában.

2023. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Fajtától függ, de szerintem finomabb.
2023. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is a kutyákat szeretem jobban, de voltak macskáim is és csoda kis lények voltak.


A kutya szerintem azért jó, mert lehet vele sportolni, sétálni, túrázni, dolgokat tanítani nekik, össze lehet vele járni más kutyásokkal és versenyeken tesztelhetitek a képességeiteket/tudásotokat/kapcsolatotokat.

Én a macskáimat is megtanítottam agilityzni - kúszó, ugró, hinta, palánk, mert csak ez volt itthon-, de gyorsan elmúlt a lelkesedés, mert nincsenek ilyen versenyek (meg edzések, közösség) elérhető távolságban. Amúgy ők nem támadtak nekem, ha hívtam őket rohantak hozzám és nem nagyon rongáltak a házban.

2023. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!