Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A játszótérre miért nem lehet...

A játszótérre miért nem lehet kutyát bevinni?

Figyelt kérdés
2023. szept. 15. 09:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
91%
Miért akarnál kutyát játszótérre bevinni?
2023. szept. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
97%

1. mert sok buta ember nem szedi össze a kutya ürülékét.

2. mert sok buta ember nem veszi figyelembe, hogy pl. mások félnek a kutyáktól. Mondok egy példát, fiam halálra rámült, amikor rohant felé egy vizsla nagy tempóval. Láttam,hogy örömfutás, de akkor is. A pasi meg csak nevetett. Se póráz, se szájkosár.

3. a játszótér a gyerekeké, a park a kutyásoké. Mondjuk a dohényzó embert is pofánbaszném a játszón...

Szóval sokmindent nem lehet, amíg alap kultúra erőteljesen balkáni....

2023. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
95%
Ja és a fiú kutya jelölni fog, a játszón meg apró gyerekek fogdosnak mindent, lehet épp pisi után...lehetne ezt sorolni.
2023. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb gazdának a behívás és a laza pórázas séta is kihívást jelent.
2023. szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Akkor az nem kihívás, hanem behívás.
2023. szept. 15. 11:10
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

2 hete kérdezte tőlünk ezt egy ismerős kislány (baráti program volt és valamelyikünknek kint kellett maradnia a kutyával, ha ők játszózni akartak). Ezeket szedtük neki hirtelenjében össze:

Van gyerek, aki fél a kutyától.

Van kutya, aki beállna kergetőzni, ha szaladgáló gyereket lát.

Előfordulhat a nagy játékban, hogy egy gyerek véletlenül (rossz esetben szándékosan) rálép, megrúgja, megdobja a kutyát.

Egyes kutyák hajlamosak jelölni.

Előfordulhat olyan helyzet, amikor nem lehet maradéktalanul eltávolítani a kutyagumit, ez játszótéren különösen problémás.

És ezen felül lehetne írni arról, ha neveletlen a kutya, a gazda vagy valamelyik gyerek. Volt már, hogy velünk jött játszóterezni a kutyánk, kikötöttem a tér mögé (árnyékba), ahol nem járnak, végig láthat minket, mi is őt. Egy nyugis, nagy melák kutyáról van szó. Erre két, 8-10 év körüli gyerek elkezdte hergelni a kerítésen keresztül. Apuka meg csak nézett, úgy kellett neki mondani, hogy vagy ő szól rájuk, vagy mi fogunk. Ez kerítésen belül még problémásabb lett volna.

2023. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
94%

Kutyás vagyok, gyerekem nincs, de fel sem merülne bennem ilyen buta kérdés, hogy miért nem lehet bevinni a játszótérre.

A többiek előttem már megfogalmazták, így nem ismétlem őket.

2023. szept. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a gyereket sem viszed játszani a kutya futtatóba... Nem az a helye
2023. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
86%
Főleg az ürülék miatt
2023. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
91%

Eszembe sem jutna a kutyámat játszótérre vinni. Nem hiányzik, hogy egy csapat gyerek sikítva rohanjon felé, hogy "KUTUSKAAAAA"...

Meg nem mellesleg lemozgatni viszem a kutyámat, erre még egy játszótér nem alkalmas. Dunapartra és a városhatárba viszem mindig (bár vidéki vagyok, így könnyű).

Gondolom ott kérdés ez inkább, ahogy gyerek és kutya is van és egy füst alatt akarják megoldani a gyerek és a kutya lemozgatását...

2023. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!