Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Élelmiszerüzletekbe miért nem...

Élelmiszerüzletekbe miért nem lehet kutyát bevinni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, nyugati országokban be lehet. Akkor könnyen össze lehet kötni a vásárlást és nem kellene kint megkötni az ebet.

2022. febr. 3. 14:31
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
80%
Én általában kedvelem az állatokat.De nem tartok, pl. azért, mert én nem örülnék annak, ha a kutyám mindenhol ott lenne a nyálával, szőrével,a macskám a macskaalommal stb. Főként nem szeretném az ilyesmit élelmiszerek közelében.
2022. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem minden kutya jolnevelt kezesbarany. Fressnapfba be lehet, ott lattam is mar pisifoltot... vannak kutyaim, imadom oket, de elelmiszeruzletben semmi keresnivalojuk. Setat meg a bevasarlast megoldom kulon. Gondolj bele, ha vedlesi idoszakban bemegy egy husky a peksegbe, akirol potyog a szor, te meg utana a kakaos csigadrol szedegetheted azt. Nem higienikus es kesz.
2022. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
70%

A felelős állattartás (tisztelet a kivételnek)nálunk nem

létezik. Némelyik szülő a saját gyermekére sem szól rá ha

úgy viselkedik ahogy nem kéne.A nyugati országokban az emberek

hozzáállása az élet minden területén más mint nálunk.

2022. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
94%

Mert attól, hogy a te kutyád tudja az illemet, más kutyája nem feltétlenül fogja.

Eleve nehéz lenne megnevelni olyan környezetre, ahol illat-illat hátán kering és ösztönöktől eltelve üljön melletted nyugodtan.

Lehet, hogy téged nem zavarna, ha mindent összeszőrözne, vagy meg-meg harapdálna, nyálazna, de más vásárlót igen, mivel ez nem túl higiénikus. És persze mondhatod, hogy mindenki úgy vigye a kutyáját oda, hogy tudja kezelni, de mindig lesznek hülyék, akik kikérik maguknak, hogy az övék is hadd mehessen bárhova annak ellenére, hogy messze nincsenek jólnevelve.

2022. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
85%
Se gyereket se kutyát nem tudsz monitorozni teljesen végig a bevásárlás alatt. Neked is kell bámulásra idő, vagy összetevőolvasásra. Ennyi idő pedig pont elég, hogy a kutyád melletted hallkan kirágjon ez zacskót, vagy összenyálazzon. Kis lyukat meg esetleg észre sem vesz elvakult vagy siető vásárló. És hidd el, szar dolog amikor selejtes árut veszel. Az áruházban meg még legalább 2-3 munkaerő kéne csak arra, hogy ezeket lesse, és egyből cserélje a szétmarcangolt árut. Ez hol érné meg nekik, ha nem feltétlenül tudják nyomonkövetni a kutyát és gazdit, és adott esetben csak távozás után látnák meg a selejtes árut?
2022. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
85%
Nem oda valóak. Én otthon bent tartom a kutyáimat, konyhába is be vannak engedve (nyilván asztalra/pultra nem állnak fel), de eszembe nem jutna élelmiszerboltba bevinni őket. Egyrészt ez nekik angy stressz, másrészt meg attól hogy te elviseled, más ember nem biztos hogy el fogja. Sétát és vásárlást külön kell elintézni, ha másnak megy neked is fog.
2022. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
93%
Kutyásként írom: a legjólneveltebb is lehet, akkor is hullik a szőre (igen, a rövidszőrűnek is), esetleg sáros a lába stb. Nem szeretnék az élelmiszerhez tapadt kutyaszőrrel távozni...
2022. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarod mindjárt gyógyszertárba vinni?
2022. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl higiénikus, ha mondjuk a kirakott gyümölcsökre rászáll a kutyaszőr, vagy mondjuk valamit megnyalogatnak. Én mindig úgy intézem, hogy ne a kutyámmal menjek bevásárolni és kész.
2022. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
60%
Minek vinnéd be??Csak azt ne meséljétek már be hogy depressziós lesz fifike hogy 5 percet várnia kell a bolt előtt.Agyam eldobom,és még valaki itt azt írta hogy nyugat...ne vicceljünk már.Ez már elháborodott baromság...
2022. febr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!