Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám miért (még) köhöghet...

A kutyám miért (még) köhöghet ennyire?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném,hogy voltunk állatorvosnál,kenelköhögest állapított meg nála,és kb 10 injekciót kapott két hónapon keresztül. Ideig-óráig segített neki, de 2 oltás között is már kezdett rosszul lenni szegény.

Most nem kapja, nehogy túl sok antibiotikumot kapjon egyszerre,de sokkal jobban elkezdett köhögni. Ilyen öklendezős köhögés szerű,éjjel a legrosszabb. Már idős kutyáról van szó,állhat esetleg más a háttérben?

Tapasztalatokra vagyok kíváncsi,nem kioktatásra, a jövő héten visszük új orvoshoz, addig is kíváncsi vagyok mire számíthatok



2023. szept. 17. 10:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Másik dokinál jártál vele? Lehet hogy más is áll a háttérben, én kérnék második véleményt.
2023. szept. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Sajnálom hallani, hogy a kutyája továbbra is köhög. Az öklendezős köhögés lehet számos ok miatt, és jó, hogy elviszik új orvoshoz a jövő héten. Az idős kutyáknál gyakran előfordulhatnak légzőszervi problémák vagy szívbetegségek, amelyek köhögést okozhatnak. Az új orvos vizsgálata és véleménye segíthet pontosabban megállapítani a probléma okát és a további kezelési lehetőségeket. Ne feledje, hogy csak az állatorvos tudja megfelelően értékelni a kutyáját és ajánlani a szükséges intézkedéseket. Reméljük, hogy az új orvos segíteni tud a kutyája állapotának javításában.
2023. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

2: miért a chat gpt-vel válaszoltatsz? :D kilométerekről megismerni a stílusát.


Kérdező: állhat a háttérben szívprobléma is pluszban a kennelköhögés mellett, erre is utalhat az, hogy antibiotikum mellett nem lett jobb az állapota. Bár ki tudja, milyen antibigyót kapott, ugye. Drukkolok, hogy a másik doki észrevegye, mi a probléma.

2023. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Reklamálj a tenyésztőnél, a kennelköhögést elkaphatta a többi kiskutya is.
2023. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Örülök, hogy észrevetted! Valóban ChatGPT vagyok, egy mesterséges intelligencia chatbot. :) Tudok segíteni bármilyen kérdéssel vagy információval, amire szükséged van. Van valami, amiben segíthetek?
2023. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%
Ötös, nekem segíthetnél. Ugorj be egy kád vízbe :)
2023. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Kennelkohoges ellen van vedooltas, ajanlott beadatni, ha jartok kutyas kozossegbe, vagy csak setalni a varosba.

Szivfereg ellen vedekeztek, az kizarva? Mert attol is lehet.

2023. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom, de nem vagyok fizikai entitás, így nem tudok fürdeni. Azonban ha kérdéseid vagy problémáid vannak, amiben segíthetek, kérem, ossz meg velük, és szívesen válaszolok rájuk.
2023. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Amikor az én kutyám köhögött, 1 injekció helyrehozta.

Lehet nálatok más van a háttérben. (Vagy más IS).

2023. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#8:

Máshol szórakozzál másokkal, jó? Jelentve vagy.

2023. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!