Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan kutya panziót keresek...

Olyan kutya panziót keresek ahol kutyákra reaktív kutyát is fogadnak?

Figyelt kérdés

Az én kutyusom emberekkel nagyon kijön, fiú kutyákkal is teljesen rendben van, viszont a lány kutyákat nem szereti. Ebből kiindulva keresek olyan panziót, ahol biztosítani tudják, hogy nem kell lány kutyákkal érintekznie.

Rettentő reaktív volt, amikor hozzám került, de sok havi munka után ez lecsökkent egyedül a lány kutyákra. Valamint mostmár tudja, hogy nem reagál minden szituációban, egyedül ha valaki nem tartja tiszteletben a privát terét!



#kutya #dog #reaktivitás #kutya panzió
2023. szept. 19. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Azt csak úgy tudják biztosítani, ha elzárják. Miért akarod panzióztatni?
2023. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs tervben, csak kíváncsi vagyok, ha például el kellene utaznom pár napra, vagy repülnöm kellene, akkor lenne e lehetőségem ilyen megoldásra. Otthon is hagyhatnám családdal, de nagyon sokat oktattam és nagyon sokat fejlődött azóta, amióta nálam van. Ha haza vinném a családi házba, valószínüleg elkezdene minden kis zajra reagálni, ugatná az autókat, nem lenne rászólva semmiért. A családi vidéki otthonomban kicsit máshogy történik a kutyatartás, mint ahogy én azt csinálom. Én viszem magammal étterembe, kávézóba, bárokba, szóval minden olyan helyre, ahová lehet kutyával menni oda én úgy megyek. Otthon a kertbe ki van engedve a kutya és, ha jön a postás megugatja, kb ennyi az inger, ami nap mint nap éri, nem szeretnék vissza fejlődni az eddigi elért sikerek után!
2023. szept. 19. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nagynénéméknek van egy problémás viselkedésű akitájuk, nem vállalták a panziók, volt korábban egy jámbor, barátságos, hasonló méretű kutyájuk, ő többször volt panzióban, vállalták, mert vele nem volt probléma.

Egy ismerősöm most próbálta ki a kistestű, mindenkivel barátságos, gyepiről örökbe fogadott kutyájával az egyik panziót. A kutya azóta a gazdája sarkában van, és félősebb lett, pedig csak egyszer volt.

Én nem adnám panzióba, inkább megkérnék egy megbízható ismerőst, ha muszáj.

2023. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igazából ez nagyon hasznos volt! Most, hogy utána olvasgattam több rosszat találtam róla mint jót!
2023. szept. 19. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem vállalják, méghozzá teljesen jogosan, az ott lévő kutyák egészsége érdekében.
2023. szept. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az egészséghez semmi köze a reaktivitásnak. Maximum a többi kutya épségére hivatkozva nem vállalnák el véleményem szerint, de ezért tettem fel a kérdést, hogy elkülönítve van e rá lehetőség, ilyen intelligens sokat mondó választ kár volt írnod.
2023. szept. 23. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!