Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya DNS teszt?

Kutya DNS teszt?

Figyelt kérdés
Olyan DNS tesztet csináltatnék a kutyámmal, ami megmondja, hogy milyen fajták dominálnak benne. Teljesen keverék kutyus egy nyomortelepről kimenekítve, valószínüleg a szülők is keverékek voltak, sőt, megkockáztatom, hogy nem látott fajtiszta kutyát elég sok felmenőig a génállomány, ennek ellenére nagyon juhász beütése van és ritka szép kutyus. Csupán csak szórakozásból, kíváncsiságból csinálnék egy ilyen tesztet. Tudtok ajánlani esetleg olyat, amihez nem kell a felmenőiben fajtiszta kutyának lennie?

2023. okt. 5. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
Én őket ismerem (remélem nem tilos itt ezt megosztani) [link]
2023. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazából itt, amit küldtél nagyon tetszik ez a “Dog check” nevű opció, ami 250 tesztet kínál nagyon kedvező áron, betegségektől kezdve, érzékenységek, és minden féle kérdésig, valószínűleg ennek több értelme van mint a fajta keresgélésnek! Nagyon köszönöm, egy problémám van, a német nyelv. Magát az oldalt a google webes automatikus fordítója rendesen intézi, de például, ha rendelnék egy ilyen tesztet, akkor nem tudom, hogy kezdenék neki a használati utasítás értelmezésének, valamint a kapott eredmény megértésével is gondba lennék. A másik kérdésem, hogy miért gondolod, hogy tilos megosztani? Ez egy nyilvános weboldal!:D
2023. okt. 6. 06:47
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem menj el állatorvoshoz, és kérdezz rá arra, hogy vérből hol van erre lehetőség. A nyálmintásat én próbáltam, nagyon odafigyeltem a mintavételnél mindenre, és hülyeségek jöttek ki.
2023. okt. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Külföldön élünk és más árban vannak ezek a dolgok, a magyarhoz képest, de őszintén ilyen tesztek szerintem állatorvos által csináltatva sokkal többe kerülne, mint az első válaszoló által küldött oldalon.

Körbe kérdezek, de nem igen hiszem, hogy ennél találok kedvezőbb opciót!:D

2023. okt. 6. 17:42
 5/15 anonim ***** válasza:
4: Nekünk angolul küldték el az eredményt.
2023. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszönöm!
2023. okt. 6. 18:19
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
Én kipróbáltam ilyen tesztet, nem kaptam választ, illetve amit kaptam, az biztosan hülyeség. Ezért válaszoltam, hogy te ne járj így, de a te pénzed, arra dobod ki, amire akarod. Olvasgass értékeléseket, visszajelzéseket több fórumon azért, mielőtt bármelyikre is költesz. Szerintem ezek nem eredményesek. Tapasztalatból írom.
2023. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
Amit javasoltam vérből történt.
2023. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A vérvételhez gondolom, kell állatorvos is. Egy laikus azért ne szurkálja otthon a kutyáját.
2023. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt a képek alapján a mintavétel nem vérvételes:

[link]

Hol mutatják, vagy írják, hogy vérből nézik? Ha nincs vérminta, nem tudják vérből nézni.

2023. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!