Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pomerániai törpespicc etetése?

Pomerániai törpespicc etetése?

Figyelt kérdés

Ki mivel eteti a pomerániai kölyök kutyáját? (3hónapos)


Mi amikor elhoztuk a tenyésztőtöl kaptunk tápot(Josera)amin nevelkedett, én pedig elkezdtem neki itthon adni pici husit is, amit nem szabadott volna, bélgyulladása lett neki, hányt és ment a hasa,fel volt fúvodva elvittük dokihoz kapott 3 injekciót és 24 óra koplaltatás, mondta a doki adjunk neki főtt csirkemellet bulgurral, ezt így is tettük, reggel és délben ezt kapta pici adagot, délután pedig tápot. Erre másfél hét eltelt , reggelente savasat hányt, és lágy volt a széklete.. vissza vittük dokihoz kapott 2 injekciót ismét, felvolt kicsit fúvódva, és mondta a doki ne adjunk neki csirkemellet csak tápot, most csak tápot kap mégis lágy a széklete, illetve marhagége rágókát adtunk neki itthon , mondta a doki most azt se adjunk ( láttam a dokin így hogy másodjára mentünk vele,elég bizonytalanul mondta a dolgokat)…

Mondtam a dokinak tudna e valamilyen jutalomfalatot ajánlani a gége helyett, de nem tudott semmit mondani…(mondom szuper…) Azt mondta ha így sem jön rendbe akkor tápot kell váltani…

Esetleg valami jó tanács?



2023. okt. 6. 19:54
 1/3 Thunderfairy ***** válasza:
43%
Miotta haszonállat egy kutya???
2023. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Véletlenül választottam ezt a kategoriát.. elnézést
2023. okt. 6. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Senki?

Akkor ajánlanék egy dietetikusi konzultációt.


1. Nem az a baj, hogy nyersezni akarsz a kutyával, hanem hogy szarul csinálod. Kezdve azzal, hogy minden marha tudja, hogy nyerset és tápot nem keverünk.


2. Milyen táp? Mert mindent írtál, csak azt nem.



3. Szőrszálhasogatás, de:

"marhagége rágókát"

vs.

"valamilyen jutalomfalatot ajánlani a gége helyett"

A rágóka az egy nagyobbacska cucc, amivel a kutya a rágási igényét éli meg.

A jutalomfalat apró-pici, jól csúszó, finom FALAT, amivel a kutya viselkedését jutalmazod sűrű dicséretek mellett. Ha túl nagy juti, azt is elfelejti miért kapta, mire megrágja :)


Amíg nem jön helyre a pocakja, addig nyugodtan használjátok a saját kajáját jutalomfalatnak. A rágóka nem baj, ha addig kimarad.

2023. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!