Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyáma...

Hogyan szoktassam le a kutyámat a kőevésről? (kölyök)

Figyelt kérdés

Séta közben mindent a szájába vesz. Ha észreveszem mindig kiszedem a szájából, és mondom neki hangosan, hogy nem, de mivel valamelyik nap köveket kakilt ki , gondolom talál rá máskor is alkalmat.

Állatorvoshoz kellett vinnem, olyan rosszul volt tőle.

Most már jól van, de még mindig csinálja.


2010. okt. 18. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A kutyának valamilyen ásványianyag hiánya lehet,mert csak úgy nem eszik köveket.
2010. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első voltam, etessél vele kálciumot, nátriumot,vasat. Szerintem tápszer boltokan lehet ilyen összetételű kutyakajákat, vitaminokat kapni.
2010. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azért van mert fogzik, szal adj neki játékot amit rágcsálhat és figyelj hogy ne egyen meg mindent, többet foglalkozz vele és kicsit később már nem fog enni (mondjuk én kutyám se tud ellenálni néha egy papírzsepinek, erről nem lehet leszoktatni)
2010. okt. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!