Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyánál normális ez a...

Kiskutyánál normális ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
Fél éves tehát már nem olyan kicsi, de a viselkedése szinte semmit se változik. Még ivaros hím kutya akivel állandó hatalmi harcot kell vívnom.. Az egy dolog, hogy felugrál az emberekre, de harap is. Főleg engem viszont a három éves kisfiamnak is gond nélkül odakap.. Ez megrémiszt. Rengeteg módszert kipróbáltam, de mikor tiltom neki csak egyre jobban harap és nem ért a szóból. Konkrétan meg kell ütnöm, hogy egy kicsit hátráljon és be tudjak menekülni a házba. Egyszerűen tanácstalan vagyok, nem tudom mit rontok el.. Egész életemben kutyára vágytam, de most el vagyok keseredve. Kisfiam nem szereti, mert teljesen kiszámíthatatlan. Hamarosan elköltözünk és visszük magunkkal egy panel lakásba. Félek. Nem így képzeltem a kutyatartást 😞
2023. okt. 10. 20:48
1 2 3
 21/21 Hovarju ***** válasza:
100%

Még egy dolog eszembe jutott: mennyit sétáltok egy nap? hányszor?

Még a költözés előtt szoktasd hozzá a napi legalább 3 sétához. Ebből legalább egy olyan legyen, amikor van alkalma más kutyákkal szabadon játszani. A többi kutyától is sokat tud tanulni.


Szóval minél előbb keress egy jó kutyaiskolát!

2023. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!