Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatáp a gyártástól számítva...

Kutyatáp a gyártástól számítva általában meddig jó?

Figyelt kérdés
Rendeltem 12 kiló kutyatápot, de utólag gondoltam bele, hogy a kutyám kis mérete miatt 8 hónap alatt fog elfogyni... aggódom hogy esetleg olyat küldenek ami hamar lejár, mert régebbi gyártás
2023. okt. 11. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztosan tobb a szavatossaga, altalaban evek. A problema az szokott lenni, hogy minel tobb levego eri, minel tobbet nyitogatod a zacskot, annal hamarabb tonkre tud menni, megpuhul, elmegy az “ize”, esetleg bogaras lesz.


En azt szoktam csinalni, hogy egyszerre mindig 1 havi adagot kiveszek a nagy zacskobol, (ezt egy kisebb muanyag dobozban tarolom es ebbol etetek napi szinten) a nagy zacskot pedig jo szorosan, ugy, hogy ne maradjon benne ures hely, lezarom es sotet helyen tarolom.


De vannak, akik taptarolo dobozt, zacskot vesznek, abba is at lehet onteni, de pl nekem ez igy bevalt, aromas marad honapokon at, nem puhul meg, nem lesz furcsa szaga, igy nem piszkalom inkabb.

2023. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rajta lesz a zacskón a lejárati idő.
2023. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!