Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora kárt okozott? :D

Mekkora kárt okozott? :D

Figyelt kérdés
Miket tett tönkre a kutyátok az első napokban/hetekben/években? :D
2010. okt. 18. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

végigfejtette az ágyamat.oszan szép rolytos lett.

a másik meg a szivacsot szedte ki belle.reggel elmentem iskolába es ugy jottem haza h az ágyam darabokban.azután már csak papirokat zsepiket teptek szét

2010. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

- kihúzta a 1,5 m-es tuját,és az ajtó elé tette

- leháncsolta - alulról felfelé- a diófát

- a garázsból kihordta a fűbe a szerszámokat

- a rózsákat tövig rágta

- a friss nemesvakolat állandóan tappancsos volt

Mindezt egy németjuhász tette anno.

2010. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A legelső gaztette az volt, hogy amint beléptünk a lakásba a szönegre kakilt. :D Rá öt percre már a fürdőből szaladt ki a wc papírral. Elrágta a tv zsinórt, szerencsére áramtalanítva volt(mindig áramtalanítunk), elrágta a kedvenc papucsom pántját, és mindezt egy hét alatt. De azóta remek kutya és semmiben nem tett kárt. A másik kutyusunk lenyalta a falról a vakolatot és megkezdte a tapétát... De ő is gyorsan megtanulta a rendet. :) De hát új hely, új otthon és próbáltak rosszalkodni. :)
2010. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

basszus, ezekhez képest az enyém egy kisangyal. Csak a szőnyeg sarkát meg pár könyvet rágott meg, semmi mást. Mióta lecserélte a fogait már azt sem rágja.

Ő inkább lepisilt midnent, szőnyeg, ágyam, fotel, az ő agya, a szüleim ágya.( nem engedtük fel az ágyra de akkoris felugrott és gyorsan odanyomott egy pisit, lehet megjelölte :D ) Szerencsére már errőlis leszokott, 6 hónapos, de nagyon jólnevel :)

2010. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyszer elvitt egy fél papucsot. De komolyan ennyi. A nap nagy részében velem volt ha meg nem akkor kennelben.
2010. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A mostani : SEMMIT ... nem volt rossz kiskutya, csak akkor rágot szét pár papucsot amikor váltotta a fogait... de most ... most is itt ugrál ugatva elég idegesítően ert ki akar menni ( hozzá teszem kb 3 perce enegdtem be , mert be akart jönn )


Az előző : Panleba laktunk és egy Pointer volt ezek a gaztettei:-Leszedte a labériát a falról

-minden fa tárgyat darabokra szedett

-elrágott minden zsinórt amihez hozzá jutott

-mevett egy csomó dolgot az asztalról

-és sorohatnám....


aztán ő egy okos ügyes kutya volt =) 15 évig élt mellettünk és a végén meghalt valamiylen csípő probléma miatt

2010. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom 3 papucsomat tett tönkre, mindnek csak a jobb párját rágta szét. Belepisilt az elosztoba (ez kicsapta a biztosítékot a lakásban), szerencsére neki nem lett baja. A papírszemetest minden nap kipakolta, ami tetszett neki, azt betette a saját ágyába, a zsepiket darabokra szedte. A megmaradt ennivaloját mindig eldugdosta a szobában, legtöbbször az ágyba, a párna alá. (Ezt sokszor éjszaka csinálta, reggelre nagy meglepetéseket okozva). Most kettesben rosszalkodnak, ennek már 3 párna, a saját fekvőhelyük, és egy pár virágom látta kárát. De imádom őket!!!
2010. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az enyém egy éves koráig az autóra volt szakosodva... felmászott a tetejére, teljesen összekaristolta, majd lerágta az indexbúrákat... igy utólag már vicces...:D
2010. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

- 3 tő fiatal szőlő,

- a slagot párszor lerágta a csapról+2 gyorscstlakozó,

- a bejövő telefonvezeték a ház oldalánál (használaton kívül, úgyhogy lényegtelen),

- a terasztető egyik fa oszlopa egy kis helyen.


Gyakorlatilag jelentős bosszúságot vagy anyagi kárt nem okozott, főleg ahhoz képest, amiket másoktól hallok.

2010. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, majdnem elfelejtettem:

Egyszer takarítottam a teknősöket és az egyiket ellopta. A fűben feküdt a teknőssel a szájában és rágicsálta. Fél napig nem tudtam, hogy él-e még a teki, mert nem bújt elő a páncéljából. Szerintem sokkot kapott.


De azóta bármit előtte lehet hagyni, nem lopós és az ételhez sem nyúl.

2010. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!