Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora kárt okozott? :D

Mekkora kárt okozott? :D

Figyelt kérdés
Miket tett tönkre a kutyátok az első napokban/hetekben/években? :D
2010. okt. 18. 21:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
xDD Mit ne mondjak, vannak érdekes ízlésű kutyák. :D Az enyém csak a cipőkre szakosodott, az volt mindig az első, mikor hazaértünk, hogy mindenki átkutatta az udvart. Egy idő után leszokott róla. Most van egy új kutyánk, pár órája, ő lakásban, kíváncsi leszek, miket követ el. :D
2010. okt. 18. 23:20
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyetlen dolgot rágott szét: egy régi, nagyon izgalmas 5 kötetes regénynek az 5. kötetét. Én addigra már kiolvastam, de Anyum még csak az elején tartott, azóta se olvasta el, antikváriumba azóta se találjuk:D
2010. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekünk 10 kutyánk volt,most négy van egyszerre.Mindig kertben,házban soha.Az elpusztultak között volt,amelyik nagyon verekedős volt és megölte a süniket,ráadásul öregkorára láncon és még erősített ketrecben is kellett tartani,mert szétszedett mindent és ment gyilkolni.Ez nem volt vicces.

Ahogy a másik sem,aki meg az összes macska derekát letörte,amelyiket elérte.(a mieinket nem persze)

Volt egy,amelyik megszállott labdás volt,ő az idegeinkben tett kárt.:)

A mostaniak összeszedik a diót előlünk,lelegelik a gyümölcseinket a fákról,a szőlőtőről,egyáltalán megesznek mindent;árgus szemekkel lesik a szökési lehetőséget(pedig gyakran sétálunk velük és el vannak engedve,de hát hozzászoktak a jóhoz)-minden kaput duplán kell biztosítani,mert összedolgoznak és kinyitják.:)

Ó,a gödrök...minden reggel lapátolással kezdek.Ha bejutnak a műhelybe,az egyik kan összepisálja,a macskát nyomorgatják szeretetből,meg persze megeszik a kaját és széthordják azt,aminek jó a szaga és cafatokra szedik az udvaron.

A falkavezér okosabb,mint a másik három együtt és nagyon sokáig nem tudtuk megoldani,hogy ne szökjön ki és itt vonyítson az ablak alatt hajnali négytől,amikor a legjobban pihennénk,na ez se volt vicces.

Most már rutinosak vagyunk,nem sok újat tud mutatni egy kutya.:)

2010. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem írni,pedig nagy kedvencem,hogy a szabadon sétálásból adódóan az összes eddigi imádott összeszedni minden kis ragadós bogáncsot(volt amelyiknek egyszer nem látszott a teste nagyobbik fele,órákig pucoltam),amit nagy öröm szedegetni.Kullancs és kullancslégy gyilkolás minden séta után alap nyáron.
2010. okt. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Matyi87 ***** válasza:

Nekem a két boxerom listája:

- két kanapé

- 1 fotel

- néhány virágcserép

- néhány karc az autón

- egy szét kapart franciaágy

- egy megrágott usb kábel -> tönkretette a számítógépet

- 2 távirámyító

- néhány alsónadrág

nagyjából ennyi :)

2010. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!