Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkshire terrier kutyámnak...

A yorkshire terrier kutyámnak már ez a negyedik órája hogy kint van a "fütyije"?

Figyelt kérdés
ivartalanítva volt már egy éve és a kutya most 3 és fél éves, házban van velünk, ivartalanítás előtt volt hogy kint volt a piros része is de akkor "csinált vele valamit", most meg mindent ugyanúgy van, eszik, iszik, alszik!! de nem " teszi el". lehet valami baja van vagy csak meg kell várni hogy elintézze magának?

2023. okt. 19. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Az ösztön megmarad, az én kutyám ivartalanítás után pár évvel átszökött a szomszédba, mert ott tüzelt a nőstény kutya. A szomszéd szedte le róla, de mondtam neki, hogy bármit próbált, kiskutya nem lesz belőle.
2023. okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Baja nem lesz belőle. Kérdezd meg az állatorvost.
2023. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Amúgy kutyáknál úgy mondják,hogy kint van a rúzs.
2023. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, nem tudtam, hogyan írjam le ezt! legközelebb már tudni fogom!
2023. okt. 19. 22:31
 5/10 A kérdező kommentje:
#1 pedig az én kutyámnak minden ilyesmi ösztene elmúlt, nem jelölt meg ivartalanítás után semmit (azelőtt szinte mindent lejelölt), és volt egy plüsse amit had ne írjam le mire használt, már nem csinálja azóta azt se
2023. okt. 19. 22:33
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól is függ, mikor ivartalanították.
2023. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
november elején lesz hogy egy éve ivartalanították
2023. okt. 19. 22:48
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"eszik, iszik, alszik!! de nem " teszi el"."


Éppen 4 hónappal ezelőtt kellett volna orvoshoz vinni. Ivartalanított kutyáknál is előfordul izgalmi állapot (nem is feltétlenül szexuális alapon), de az, hogy a pénisz nem tud visszahúzódni szervi elváltozásra utal, amit ki kell vizsgálni. Lehet neurológiai, prosztata stb.

2023. okt. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
visszavittük a dokihoz a megadott időpontban, kontrollra, Meg lett vizsgálva. Persze lehet, hogy utána alakul ki valami, de nem vagyok felelőtlen!
2023. okt. 20. 12:59
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik kutya 7-8 évesen lett ivartalanitva, azok között sok az ösztönösen ezt tevő. Ha a közelben van tüzelő szuka, akkor a keritésen is átmászik, vagy az utcán sétáltatott tüzelő kutya után fut (sokad magával), de a többiek kiverik maguk közül.
2023. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!