Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálja a kutyussal?

Mit csinálja a kutyussal?

Figyelt kérdés

Találtam egy tegnap egy kiskutyát. Haza hoztam. Vigyem el az állatorvoshoz? Mit mondjak neki? Nem tudom hogy vannak-e oltásai ilyesmi a kutyusnak. Ilyenkor mit kell csinálni? Nekem is van egy kutyám neki megvan minden oltása. Lehet valami baja?


Köszönöm a válaszokat.


2010. okt. 19. 07:30
 1/5 anonim válasza:
szia...feltștlenul vidd el az allatorvoshoz igy biztosabb ,az alaltorvos megvizsgalja s o megallapit rola minden fontosat...tesz ki biztos egy hirdetolapot az allatrol az ajtajara es meg az is elehet hogy eddig jelentkeztek nala a kutya eltunese miatt....ahol megtalaltad rakj ki egy vagy ket szorolapor es nezz k0rul meg kaktake a neten a varos v . falu honlapjanak hirdetoje be is nezz be ,hireszteld ismeroseidnek,ha lehet keres egy szemelyt aki a helysegben nagyon ismert is neki szolj .....amugy te hol laksz?
2010. okt. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
remenykedj s ha nem jon be 3 het mulva akkor meg is tarthatod vagy ajandekozd el .
2010. okt. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én budapesti vagyok.
2010. okt. 19. 08:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, jól gondolod, hogy első lépésként elviszed állatorvoshoz. Ott majd megmondják mi a teendőd. Ha kitették nagy a valószínűsége, hogy oltásai sincsenek. Nagyon rendes vagy, remélem úgy alakul a kutyuskörül minden, ahogyan szeretnéd.
2010. okt. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ha állatot találok, az első a fürdetés, a második a doki. Vagy fordítva, de mindenképpen ez a kettő.


Doki nézzen chipet, hátha csak elkószált. Aztán rutin ellenőrzés, és kezdődhetnek az oltások, féregtelenítés.

2010. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!