Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kerti kutyások! Ti mennyit...

Kerti kutyások! Ti mennyit foglalkoztok naponta a kutyussal? Mennyi időre viszitek sétálni?

Figyelt kérdés
Ja és milyen kutyátok van és mennyi idős ?:)
2011. júl. 18. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk óriási a kert, de azért jó a kutyának a sétálás.. ismerkedés, szaglászás.:) Én fél órára szoktam vinni. Foglalkozni vele meg egész nap, ha itthon vagyok mindig szeretgetem, ha kedve van akkor játszok vele amíg bírja [ nem sokáig, hiszen már öreg]
2011. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy 7 éves golden retrieverem és egy 7 hónapos colliem van. Napközben szoktam velük játszani, szeretgetem őket, ilyenkor nekik sincs kedvük semmihez, csak feküdni az árnyékban vagy idebent. Van, hogy lelocsolom őket vízzel, hogy kicsit lehűljenek. Este hétkor indulunk sétálni. Kb háromnegyed óra sétára van tőlünk a park, addig városon keresztül, pórázon jönnek, ott kirohangálják magukat a többi kutyával, engedelmesezünk, itt kb 1,5-2 órát eltöltünk, szóval a séta olyan 3 óra körülre szokott kijönni, este 10 felé szoktunk hazaérni.

Otthon kapnak enni és bezárom őket a helyükre, ott elvannak reggelig egy pisszenés nélkül. A kicsi még reggel is szokott enni kapni.

2011. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is hatalmas kertünk van, ott szoktam a kutyámmal játszani. Naponta kb 4-5x(fél-1 órás séták) viszem sétálni(ez változó) és ez elég szokott lenni.Elég hiperaktív kiskutya, lassan 4 hónapos lesz. Amúgy husky. Van mikor nicns kedve jönni a meleg miatt, de akkor elmegyek vele a közeli patakhoz és abban csobbanhat. Most kezdi megszeretni a vizet.A patak a megszokott útvonalhoz tartozik már így soha nem hagyjuk ki a sétákból.
2011. júl. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy nagy testű 9 éves keverék kutyusom van. Mivel még a bundája is nagy, ebben a melegben kidöglik szegény. Csak 1-1,5 órás sétákra megyünk, de ez fiatalabb kutyánál (meg energikus fajtánál) nyilván több idő lesz.:) Ha hosszabb, nagyon elfárad szegény, ő nem igényli a sok mozgást, persze kötelezem őkelmét egy bizonyos mennyiségűre, de nehogy kidögöljön nekem.:D Imádom a drágámat, mikor itthon vagyok, szinte minden időmet vele töltöm.:D Vagy én dekkolok kint, hogy a társaságában legyek, vagy pedig kerti kutya létére beengedem a házba.:D (Apám nagyon "örül" neki... De olyan kis békésen elfekszik magának a drága, nem tesz ő semmi rosszat.:D) Ez mondjuk így a forróságban előnyös dolog, ha a mást nem, az előtérben vagy ha a házban semmiképp se engedik, garázsban, akárhol kijelölni egy helyet ahol a kutya egy fedett, hűvös helyen lehet, ahol mindketten kellemes környezetben tölthettek el együtt időt.:)
2011. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

23:36. ilyen Collie-d van [link]

vagy Border Collie ? Nekem Borderem van :)


Köszi a válaszokat jöhetnek még :)

2011. júl. 18. 23:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, hosszúszőrű colliem van :)
2011. júl. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi kertes házban lakunk 2 kutyánk van. Minden este elviszem őket 1 órás sétára napközbe játszunk velük, és hátvégeken elvisszük magunkal egy délutáni kirándulásra a tópartra ott meg kiszaladgálják magukat meg úsznak.
2011. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és mind a 2 éves. Van egy Foxterrier és egy Puli
2011. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!