Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya tányérját milyen...

A kutya tányérját milyen időközönként és hogyan mosod meg?

Figyelt kérdés

A saját evőeszközeimmel nem mosnám együtt. (Bár hallottam olyanról, hogy van aki simán a többi mosogatnivalóval elmossa a mosogatóban.)


Nyilván egy forró vízzel öblítést a fürdőszobai csapban is lehet.

Más javaslat?



2023. okt. 26. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kézmosóban szoktam Pl.
2023. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron a kerti csapnál, télen meg bent a zuhanyzónál a legegyszerűbb, vagy a kádnál elmosogatni, de nem, sose együtt az emberi étkészletekkel. Ha nagyon zsíros kaja volt benne, vagy már elég ótvarosan néz ki, nem elég a sima víz, ő is egy élőlény, megérdemli, hogy mosogatószerrel ki legyen neki tisztítva ha nem is minden nap, hetente egyszer.
2023. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kézmosónál vagy kádban pucolom, ha be kell áztatni akkor műanyag edényben csinálom.
2023. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Fürdőszobai csapnál szoktam. Van külön szilikon szivacsom hozzá, ami nem használódik el és könnyű tisztítani. Utána a mosdótálat is fertőtlenítem.

Konyhai mosogatóban, emberi élelmiszerrel érintkező dolgokkal képtelen lennék összerakni.

2023. okt. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kap olyan undorito kajat, amitol behanynek, igy nem csinalok belole problemat, vagy elmosom kezzel (jo,azert kulon szivaccsal) vagy bedobom a mosogatogepbe a taljait. Vizes talat szoktam hetente egyszer ecetes vizben aztatni, vizko ellen.

Szarazat es neki sutott hust kap, benti kutya.


Egyebkent ha konzerves kajat vagy hust adtok nekik, minden egyes nap bizony, hogy el kene mosni a talat, mert a bacik elegge megtelepednek rajta. Szoval a heti egy ebben az esetben nagyon nem eleg.

2023. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát míg táposak voltak akkor én kb havonta két havonta,mert nem volt dzsuvás, még ha konzit raktam bele akkor sem.


Mióta az öreg főtt kaját kap a másik nyersen étkezik. Hetente átmosom ecetes,mosogatószeres vízzel a táljaikat.


Külön szivacsuk van,és a fürdőben szoktam elmosni.


Vizes edényük mióta kerámia azóta kevésbe vízkövesedik mint a fém. Havi szinten szokott állni egy fél napot az ecetes víz benne. (nyilván addig másik tálban van lent víz nekik)


Naponta 1x pedig friss vizet kapnak,akkor pedig kézzel kicsit átsikálom,mert van mikor egy kis homok kerül bele a séták után.

2023. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Minden nap a mosogatóban külön szivaccsal. Addig csere tál.

Én se ennék olyan tányérból ami egy hete nem volt elmosogatva, akármi volt benne. Undorító.

2023. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó a kutya azért más kategória mint egy ember,de ok :D


Látnád nálunk hogy csillog a tál kaja után, egymásét is kinyalogatják. Még csak nem is büdös.

2023. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!