Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van máltai keverék kutyusnak...

Van máltai keverék kutyusnak tápajánlásotok?

Figyelt kérdés

7 hónapos máltai-palotapincsi keverékem van, igazából nincsen baj az emésztésével, sem mással, teljesen egészséges, egyszerűen csak szeretném megfelelően etetni őt.

Több féle száraz és nedves eledelt is kipróbáltunk már, volt amit nagyon szeretett, volt amit kevésbé.

Pl. A royal canint máltai kiadásban nagyon szerette, viszont sokan azt mondják nem jó táp, van aki azt mondja máltainak nem is kéne száraz tápot adni és kicsit el vagyok veszve.

Select gold sensitivet kapott mikor még kicsi volt, azt ajánlotta a doki, azt is nagyon szerette, de aztán lehurrogott az egyik ismerősöm, hogy az nem jó neki.

A neten is mindenhol mást írnak ezért szeretnék tapasztaltabbaktól tanácsot kérni, ha nem baj:)


2023. okt. 28. 15:41
 1/7 anonim válasza:
32%
Főzz neki otthon , a táp méreg
2023. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a nyers etetés, sem a “moslékozás” híve!
2023. okt. 28. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Miért, Te moslékot szoktál főzni? Jó étvágyat hozzá!

Én húst, zöldségeket, tojást, májat, rizst, zabpehlyhet főzök a kutyámnak.

2023. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért mondtam a moslékozást, mert hozott már át a szomszédom kutyának főzött moslékot, mert nála megmaradt az aznap esti:)
2023. okt. 28. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Én azt szoktam nézni, hogy legyen benne sok hús (60-75%), lehetőleg több fajta, sok gyógynövény és ha nincs benne búza vagy kukorica, az is plusz pont. Attól, hogy valamit szívesen eszik, még nem biztos, hogy jó is neki, én is szívesen ennék Mekit egész életemben, de hosszú távon nem tenne jót nekem, így inkább magamba erőltetem a zöldségeket.


Konkrét márkák: Purizon, Platinum, Alpha Spirit, Brit Fesh

Ha meg olcsóbb kell: Brit Premium

2023. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi:)
2023. okt. 28. 23:11
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem mostanában ami elég kiemelkedő a Primal spirit hidegen sajtolt tápja. Ár érték árban verhetetlen.


Bár én az öregnek főzök(gyógytápoktól rosszul volt,van egy kis májpróblémja,bár a főtt étrend szépen helyre rakta) a fiatal meg nyersen eszik.

2023. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!