Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya ivartalanítás után...

Kutya ivartalanítás után meddig duzzadt a herezacsi?

Figyelt kérdés
2023. nov. 5. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Ivartalanítás során a heréket lemetszik. Szóval tudtommal semeddig.
2023. nov. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Ha duzzadt, akkor vissza kell vinni a dokihoz.
2023. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
1-2 nap alatt lemegy a duzzanat.
2023. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kanomat mikor ivartalanították, délután 4 körül hoztam haza. Este 10 kor vettem észre,hogy felvan duzzadva(mintha vissza nőtt volna a heréje) és csöpög belőle a vér,sírt. Felhívtam a dokinkat,nem tudtam felveszi vagy sem. Gondoltam egy próbát megér, de felvette .Mondta vigyem be, bejönnek megműtik. Beödámásodott a zacskó. Sajnos ez előfordul. Elvileg már új rendszer szerint nem minden orvos távolítja el a herezacskót. Őt nem is a mi dokink műtötte hanem egy ott dolgozó másik. Szóval 23 órakor még egyszer megműtötték éjfélre értünk haza. Mondanom sem kell semmit nem aludtam.


De megfogadtam ha lesz még kan kutyám kérni fogom,hogy zacskóstól távolítsák el,mert nem szeretnék bele esni még egyszer egy ilyenbe.


Természetesen ha az orvosunk nem vette volna fel a telefont,akkor ügyeletre vittük volna be Bp.re

2023. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Egyik kan kutyámnál sem tapasztaltam ilyet
2023. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!