Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nedves és száraz...

Szoni&Rafi kérdése:

Milyen nedves és száraz kutyatápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A 42 kg-os dalmata keverék kutyámnak szertnék egy olcsóbb árkategóriás kutyatápot, aminek viszonylag magas a hústartalma. Viszont olcsóbb és nagyobb kiszerelésű termékekben gondolkodtam, mivel a méretéből adódóan elég sokat eszik. Eddig Auchan-ban vettünk neki Morando tápot, viszont az most eléggé megdrágult.

Nedves és száraz eledelekre egyaránt kíváncsi lennék!

A válaszaitokat előre is köszönöm!



nov. 8. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Én össze-vissza vásárolok neki mindenfélét, amerre éppen dolgom van oda megyek boltba Tesco, Spar, Aldi, Lidli, Penny, Fressnapf. Körülnézek a boltban mik vannak, aztán abból választok, néha olcsóbbat, néha drágábbat veszek neki. Így elég változatosan szokott étkezni, enyém kb. 40 kilós husky.
nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha a nedveset kihagyod es csak szarazat adsz neki, akkor tobb penzed marad jobb minosegu tapra.


Brit premium pl ar-ertek aranyban nem rossz, de persze ha belefer, akkor nyugodtan lehet magasabb hustartalmu tapot is nezni.

nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tápválasztásnál azt sem árt figyelembe venni, hogy adott tömegű kutyának mennyit kell adni belőle. Amikor egy olcsóbb tápról egy alsókategóriás prémiumra váltottam, majdnem fele annyi kellett belőle. Úgy már nem is volt annyival drágább és még a kaki is kevesebb lett. Hasonló okból a nedves táp sem éri meg. A mi kutyánk a 2-es által említett Brit Premiumot kapja, nincs vele gondunk. Igaz, az utóbbi időben az is megdrágult (ahogy szerintem minden).
nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs 40 kilós husky.
nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Enyém Brit Care Venisont eszik szárazból.

Nedvesből meg csak egy pedigree alutasakosat dobok rá neki. ízesítésnek, kicsit megkeverem, kap egy külső szaftos bevonatot a táp, de ropogós marad, meg ugye mellette a puha darabok, nagyon szereti így enni.

46 kilós szuka rottweiler.

nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pedig annyi, de pont ma fogom vinni a dokihoz oltásra, leméretem a kedvedért pontosan. Ivartalanított és fiú azok meg tudnak ennyire hízni.
nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, majd kipróbálom őket!
nov. 9. 16:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit fogyott tavaly óta, 39,2 kg. Ez a kis dagi husky kutyus.
nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Es ki eteti, hizlalja fel? Nem kene tan figyelni a sajat kutyadra?
nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a száraz tápot magában megenné e mivel a száraz kaják terén elég válogatós🤔 De hogyha van rajta egy kis ízesítő konzerv, akkor nagyon ízlik neki
nov. 9. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!