Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó hiányérzete meddig...

Tacskó hiányérzete meddig tart, ha nem lát soha többet egy embert, akit szeretett?

Figyelt kérdés

Van egy 2,5 éves tacsi, akivel kb 5ezer órát töltöttünk együtt. Együtt aludtunk, játszottunk, sok minőségi időt töltöttünk együtt.

Úgy alakult, hogy sajnos már nem vagyok a mindennapjai része.

Az a kérdés, hogy valószínűleg meddig fogok hiányozni neki? Jobb lenne neki ha soha többet nem látnánk egymást és nem tépem fel a sebet hetente és pár hét múlva kb el is felejt engem és éli a boldog életét? Vagy hónapokig hiányoznék neki és jobb lenne neki, ha hétvégente közösen eltöltenénk egy napot szeretetben, mert ahhoz hozzászokna egy idő után és megtanulná hogy nem haltam meg, szeretem még mindig, csak már nem olyanok a körülmények mint régebben?



nov. 11. 02:11
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Soha nem fog elfelejteni

5 ev múlva is boldogan fog szaladni feléd! Mint az en tacsim akivel biztos talalkozom majd a mennyben

nov. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen, jobb lenne ha nem tűnnél el vegkepp hanem hetente láthatna
nov. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök, hogy ezek szerint nem kell eljátszanom az önfeláldozó hős szerepét!

Köszönöm nektek!

nov. 11. 02:59
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, hogy mennyire fog hiányolni, hogy az az élethelyzet amibe került számára pozitívabb vagy negatívabb. Pl, ha eddig minden nap sétáltatok, együtt filmeztetek, hozzád bújhatott az ágyban és az új helyzetben nincs séta, emberrel együtt alvás (pl mikor a gyerek elmegy koliba és a szülőkre marad a kutya a kertesben), akkos sajnos szomorkodni fog a kutyus. Viszont, ha valahogy olyan élethelyzetbe kerül, ahol vannak kutyatársai, akikkel jól kijön, minden nap változatos helyeken túrázhat, esetleg még valami kutyás sportot is hobbi szinten űznek vele és egész nap az emberrel lehet, akkor egy percig sem fog szomorkodni.
nov. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
14%
Nem fogsz neki hiányozni. A kutyák ilyenek. Ha kiesik valaki a falkából akkor ő kerül "egy szinttel feljebb".
nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5# Neked vagy nem volt még kutyád, vagy ha igen, akkor sem különösebben szeretett téged.
nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a tacskónak csak egy nőstény kellene akivel párosodhat.
nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Thunderfairy ***** válasza:
33%
Azért évek alatt biztos hogy elfelejt. Igaza lehet az 5-ős hozzászolónak. Nincs olyan hogy úgy nem felejt el hogy külsőről megismerjen. Bizonyos idő után még emberbe se.
nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!