Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az emberek miért hagyják ott...

Az emberek miért hagyják ott néhány hét vagy hónap után a munkahelyüket?

Figyelt kérdés
Volt több lány akit munka közben ismertem meg és jóba voltam.Egyik szórólapozott,másik a főzelékfalóban dolgozott, harmadik egy aluljáró büféjében.Ami közös volt bennük,hogy mind a hárman szépek,kedvesek voltak és mind a három kedvelt engem.Csakhogy a nevüket sosem kérdeztem.Ami még közös bennük,hogy néhány hónap után otthagyták a munkahelyüket.Amit megértek,ezek a gyorséttermek meg büfék hosszú távon nem az igaziak.A szórólapozás meg alkalmi szokott lenni.Mióta a lány nem szórólapozik az utcán,meg mióta a másik lány otthagyta a főzelékfalót, és a harmadik lány is otthagyta a büfét,még magányosabb vagyok.Továbbra is járok ezekre a helyekre,de a mostani eladók már nem olyanok,mint ezek a lányok voltak.Rossz,hogy nem tudok kivel beszélgetni.

2020. aug. 19. 01:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha nem hagyták volna ott olyan gyorsan a munkahelyüket,lehet hogy az egyik most a barátnőm lenne.Mind a három lányt kedveltem.
2020. aug. 19. 01:25
 2/9 anonim ***** válasza:
99%
Nem azért járnak az emberek dolgozni hogy neked legyen kivel beszélgetned. Nyilvánvalóan azért hagyták ott a munkahelyüket, mert már nem volt megfelelő vagy nem érte már meg nekik ott dolgoznim
2020. aug. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 igen,várható is volt,hogy előbb utóbb el fognak menni.Jöttek újak a helyükre,de ők már nem olyanok mint ezek a lányok voltak.Jó volt,hogy megismertek,hogy kedveltek,de eddig tartott.
2020. aug. 19. 01:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy megérte nekik ott dolgozni ezért leléptek egy jobb helyre.

Szórólapozásból és alkalmi büfés melóból egy egy személyes hadsereg sem tartja fenn magát. Nekik meg lehet, hogy volt is valakijük. Barát, testvér, rokonok, kutya-macska, akár mi az még inkább nehezíti a megélhetést.


Kevés az a munka hely ami biztosítja a kényelmes létminimumot hosszútávon.

2020. aug. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg találtak jobb melót.


Amúgy autista vagy?

2020. aug. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha néhány hónap alatt addig nem jutottál el, hogy a nevüket megkérdezd, akkor miért gondolod, hogy mostanra valamelyikük a barátnőd lenne?
2020. aug. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Ma már sokkal mobilabbak az emberek, mint régen, ma már nincs az a nagy kötöttség sem a munkahelyeken, mint régen. A generációk másként gondolkodnak, mint régen.
2020. aug. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Áhh, dehogy lett volna a barátnőd.
2020. aug. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt te csak gondolod, hogy kedveltek. Én is alapból nyitott és kedves vagyok az emberekkel, ha esetleg szóba elegyedünk is, inkább a saját szórakoztatásomra teszem, esetleg szimpatikus a másik, de attól még nem kedvelem. Sokan félreértik ezt, attól, hogy valaki kedves, még nem jelenti azt, hogy szabad a pálya. Persze kérdezni lehet, de az ilyen helyeken gyorsnak kell lenned, ha ismerkedni akarsz, mert gyorsan cserélődnek az emberek. Tanulj az esetből, legközelebb ne várj heteket, mire előrelépnél.
2020. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!