Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sántíthat egy kutya csak...

Sántíthat egy kutya csak azért hogy figyeljünk jobban rá?

Figyelt kérdés

amióta velünk van szinte minden hónapban van egy két nap hogy sántikál. az elmúlt héten többet volt egyedül én is sokat dolgoztam a párom is,

voltunk már orvosnál még az elején. szerinte semmi baja.

Vélemények?

Elviszem orvoshoz csak kíváncsi vagyok lehet e lelki eredetű sántikálás


2010. okt. 19. 22:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szia! ajánlom figyelmedbe a rokonszenvsántítás című fejezetet! Csak azért is sántíthat, hogy figyeljenek rá!

itt a link: [link]

2010. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
most egy napos volt de este doki...
2010. okt. 20. 09:53
 13/15 anonim ***** válasza:
Az én kutyusomnak tényleg fájt a lába már volt amikor 3 lábon közlekedett, viszont mikor bent voltunk a dokinál teljesen normálisan ment.A doki kérdezte, hogy nem lehet, hogy csak figyelemfelkeltés miatt csinálja...Szóval ha a doki ilyet feltételezett akkor csak létezik nem?
2010. okt. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A múltkor összeverekedett a 2 kutyusom, az idősebbik,de kisebbik utána látványosan sántított,3 lábon járt, azt hittük tényleg nagyon megharaphatta a másik. Ott sajnálgattuk, babusgattuk. 5 perccel később amikor bementünk ő meg kint maradt az udvaron, mintha semmi nem történt volna úgy rohant ugatni a kapuhoz. Hiába,de a nagy kutyaszakértők sem tudhatnak mindent. Ezt csak az tudhatja akinek van kutyája. Nem átlagos teremtmények.

Majd írd meg mit mondott az orvos!

2010. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

semmi baja :)


Na erre varjunk gombot!


Koszonom mindenkinek :)


azert nem maradhatok minden nap itthon hogy ne legyen egyedul :) es neha en is dolgozom delelott ilyenkor tobbet van egyedul. Amugy megsugom amstaff kutyus de nem olyan mint a fajtaja. tok szelid jambor lusta kutya :)

2010. okt. 21. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!