Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért akart morogva és ugatva...

Miért akart morogva és ugatva üldözőbe venni a kutya?

Figyelt kérdés

Ma elindultam kifelé a társasházunk udvarából.Ott áll egy nő párózon egy kis fehér kutyával.El akarok menni mellettük,erre a kutya morogva és ugatva elkezdett rohanni utánam,pedig rá sem néztem!

Pedig azt hittem először nincs is rajta póráz! Akkor mi lett volna? Megharap? Mert nagyon úgy nézett ki.

Szerintetek miért volt ez?

Soha nem láttam se a nőt,se a kutyáját.

Mert arra nagyon ráfaraghat,ha a kutyája megharap valakit.


2011. nov. 6. 20:17
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Egyébként a gazdája rántotta vissza pórázon.
2011. nov. 6. 20:18
 2/30 Akiteki ***** válasza:
Mert egy neveletlen idegbeteg kutya volt.
2011. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Most komolyan?? Mi a célod ezekkel a kérdésekkel??? Hangulatkeltés? Uszítás? Keresed az igazad és várod h hányan bólogatnak neked??


Egyébiránt semmi nem történt volna. Odafut hozzád, körbeugat, ennyi. Valószínű neveletlen, szocializációja igencsak elmaradott. Ezeknek a szobacirkálóknak a többsége hasonló.

2011. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Érdekelne, mi lett volna a kis pamacs reakciója, ha nem áll mögötte a gazdi hátvédként. Nagyszájú, idegbeteg kis vakegér, jó erősnek hiszi magát. Engem is ugrált már körbe csivava, próbált harapni, de a bakancsom szára fölé nem ért föl. :)


Az ilyeneket veszélyesebbnek tartom, mint egy jól szocializált amstaffot vagy rotit, ezek a kis kaffogók egy csomószor gerjesztenek verekedést, ill. harapnak meg embert. De ez egyértelműen a gazda hibája. A tesóm egyszer majdnem eltaknyolt biciklivel (30 km/h-val tekert a bicikliúton...) amikor egy flexipórázos kis kutya nekitámadt és átvágott előtte. Satufék, fékcsikorgás, káromkodás, végül megúszta ő is, és a kutyát se tekerte fel a küllő, és még a gazdának állt feljebb. Ezek a flexipórázok életveszélyesek.

2011. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
az én kutyám is ilyen föleg ha valakin sapka van és nem látszik az arca a vízleolvasóra meg egyenesen vicsorog de mikor odaér hozzá azt sem tudja hogy nyalja körbe...csak a pofája nagy akkor is mikor nem vagyok ott de senkit sem bántana (és mostmár a második kutyám is így viselkedik)nem kell felfújni a dolgot ne légy rinyagép...
2011. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%

Rugdosd orrba, szerinted úgyis az a megoldás.


Valami idegesítette benned. Érzett rajtad egy szagot, vagy csak azt, hogy mennyire utálod a kutyákat, és hogy tartasz tőluk.

Az én csúnya, neveletlen, veszélyes és tuti gonosz amstaff keverékem is morogva rohan a kerítés mellett, ha gurulós kukát húzzák az utcán, vagy amikor a szomszéd motorozik. Megmorogja a seprűt, ki tudja miért, akkor is, ha az csak a falnak van döntve.

Nem ugatja sose a postást, a szomszédokat, csak az idegeneket, de őket is csak addig, amíg azt nem látja, hogy mi ismerjük őket, tehát beengedjük. De igen, biztos meg akarja őket enni. Jelentsenek fel, nem érdekel, mert nekik, meg a hozzád hasonló hisztérikáknak nincs igazuk.

2011. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Gondolom mindenkinek leesett, hogy ez a kedves kérdező feltett már egy igencsak hasonló kérdést, a kommenteknél bátran le lehet mérni az IQját. Aki nem látta mégse, íme:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2345627-miert..

2011. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
Gusztustalan vagy meg kell hogy mondjam. Ha az én kutyámat megmernéd rúgni nem sok minden maradna belőled főleg ha még el is kezdenél ordítozni kalimpálni felém ugyanis ő pont ilyenekre van kiképezve hogy engem védjen ami azt jelenti ha bármilyen támadási szándékot mutatsz, nem kell cselekedet akkor ő már készenléti helyzetbe kapcsol és csak egyvalamit akar megvédeni engem és képzeld el még szinte egyszer sem támadott meg embert kivéve egy romát aki ténylegesen ki akart rabolni és ha nem lett volna kutya talán egy aluljáró alján haltam volna meg mert a elkövetőnél volt kés is de a kutya arra volt kiképezve hogy kézre támadjon még az volt a szerencsém hogy a kutya nem volt pórázon és valahol járkált de mikor hallotta hogy hívom jött. Tudom elég hihetetlennek tűnik a történet és még a híradóban sem volt benne mert az a rohadt féreg elmenekült mert leszedtem róla inferno-t a kutyámat. Viszonylag sérülés nélkül megúszta csak a lapockája karcolódott meg. És amúgy meg mikor gyereket lát azonnal lefekszik és hagyja magát nyúzni pedig egy közveszélyesnek titulált fajta. És valószínűleg fel sem érnél az orráig mert 96 cm-s a marmagassága és majdnem 90 kilós és ezt nem elrettentésnek mondom mert amúgy egy nagy öleb.Amúgy ha a lányod életét egy kutya mentené meg akkor is utálnád őket? Ezen gondolkodj el hogy hány embert mentett már meg kutya pl. kimentenek a romok alól, valamilyen betegséget vesznek észre.Nem egy ember életét mentették már meg bomba kereső kutyák, vagy hány embernál szagolták ki a rákot úgy hogy pont az mentette meg mert nem volt előre haladott? És tudod én nem szeretem egyeltalán az emberek többségét mert az iskolában annyiszor megvertek csak mert nem úgy öltöztem mint ők? Hát mondhatom nem . Vagy most nemrég a hír hogy majdnem halálra vertek egy öreg néni a 13 éves gyerekek csak mert gyümölcsöt akart nekik adni. De nem lehet őket elítélni mert még gyerekek. Ha most ilyenek milyenek lesznek felnőtt korukban? Ezeket nem kell elaltatni mert közveszélyesek? De persze a sintér telepen rohadó kutyákat túlszaporulat elgázosítják mert pár hülye ember isten szimulátorosat játszott a kutyáin vagy vizbe folyjtja a nem kívánt szaporulatot mert jaj de milyen jó itélkezni egy védtelen lény miatt. Ennyi lett volna a válaszom. Azt ajánlom gondolkodj el sürgősen mennyi embert mentettek meg a kutyák és mi mennyit ölünk meg.
2011. nov. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Az ilyen állatgyűlölők csinálnak hasonló dolgokat:


"Itt tartunk, Magyarország....

A teljes történet: 2011. október 3-án, csütörtökön egy férfi (nevezzük G-nek, pedig ezt sem érdemli meg) valamiért neheztelt a kutyájára, és megbízta egy ismerősét, hogy üsse agyon. Az ismerős, nevezzük I-nek, szorgalmasan teljesítette a rá bízott feladatot. A kutyának sikerült megszöknie a sorozatos ütlegelések, fojtogatások és rugdosások elől. Másnap G mit lát a házánál? Hazajött a kutyája összeverve. Sajnos nem egyezett a jövőbeni közös életről alkotott elképzelésük, így G úgy gondolta, majd ő elintézi a félbehagyott munkát, és módszeresen felakasztotta a kutyáját. Ennél a résznél érkeztek meg a rendőrök (és ezúton is minden tiszteletem a bejelentőé). G-t nem hatotta meg a hivatalos szerv jelenléte, így őt a rendőröknek kellett lefogniuk, tudatosítván G-ben, hogy ők is jelen vannak, mi több, már felhívták a figyelmét, hogy hagyja abba a tevékenységét. Az utolsó pillanatban érkeztek (tegnap még úgy tűnt, az utolsó utániban...) G-t bevitték kihallgatni, erről a részről még semmit nem tudunk. A kutya, bár egy hajszálon múlt, de túlélte, jelenleg azért még nagyon rossz állapotban van. Köszönjük az érdeklődőknek, aggódóknak, szurkolóknak, segítő szándékú embereknek, hogy eljuthattunk idáig."


[link]

2011. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Én itt és most lezártam a témát.

Így anonim módon,a képernyőn keresztül nekem is lehetne nagy pofám.

Most már elfogadhatnák egyesek,hogy (legalábbis) Magyarországon élnek,se nekik se a dögjüknek nem lesz több joguk.Arra azért kíváncsi lenne a kedves gusztustalanozó,engem felrobbantó válaszoló reakciójára,ha egy kigyúrt roma és népes családja lenne az ellenfele.És itt most nem az lényeg,hogy roma.

Meg különben is jöhetnek a rendőr és jogász ismerősök,a férjem rendőr használhatja a fegyverét,a morogó és vicsorgó dögödet gondolkodás nélkül kilőhetné,ha emberre támad.

Az meg egyéni szoc. probléma,ha te atka vagy éppen kutyaközpontú társadalomban óhajtasz élni.

2011. nov. 8. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!