Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon Budapesten kívül rehabilitációs kutyakiképző tanfolyamot elvégezni?

Figyelt kérdés

nov. 21. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Drága az ilyen, költsd inkább rezsire kérdező.
nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Gondolom azon már túl vagy, hogy a google-ba beírtad, és mivel nem adott ki releváns találatot, így kijelenthetjük, hogy csak BP-en van ilyen. Mivel abszolút marginális képzés, nem fognak 1-2 ember kedvéért vidékre leutazni. Meg gondolom az se segítene, ha Békéscsabán lenne ilyen, te meg mondjuk Szombathelyen laksz, tehát a kérdés is pontatlan.
nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Mit takar az a rehabilitációs kutyakiképző ?
nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem is inkább rezsire költsd azt a pénzt, ahogy az 1-es írja.
nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2: Igen, megvolt a google, de azért jöttem ide, hátha valaki tud valamit, ami esetleg az első pár oldalon nem volt fellelhető. Persze, hogy marginális, mert az ország nagy részének más baja is van, mint a kutyák viselkedésével foglalkozni. Ez nem jelenti azt, hogy abszolút nincs olyan ember, aki ezen változtatni szeretne, és nem csak Pesten vannak ilyen emberek, plusz talán ha lenne máshol is, több szakértőnk is lenne. Ezért tettem fel a kérdést.


Aki rezsire költetné velem a pénzt, annak köszönöm a pénzügyi javaslatot, de szerintem nem ez volt a kérdés. Egyébként is, sokkal haszontalanabb dolgokra is költ az ember, mint tanulásra, sajnos. :)

nov. 21. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!