Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 100ezer forintig bezárólag...

100ezer forintig bezárólag milyen robotporszívót vegyek labrador mellé?

Figyelt kérdés

2 napja nézegetem a piacot... hát nehéz kiigazodni :D eddigi vélemények alapján a xiomi termékei jöttek be a legjobban, ezeknek viszont újonnan jó borsos az áruk. A roborock s7 tetszett eddig legjobban állatszőr ellen, de az is használtan bőven 100ezer felett van. Emiatt a roborock s5 max van most tervben (használtan 90-100 között megkapni), de szívesen fogadok tapasztalati tanácsokat másoktól is.

Tudom, hogy a szőrt nem fogja mindenhonnan eltüntetni a lakásból és hogy így is kell takarítanom, de azt is tudom, hogy az időskorára bent lakó kutyám lassan megőrjít azzal, hogy napi 5x seperhetek kutyaszőrt a szobákban, ahol járkál. (Nem zavarna, ha amúgy nem szállna a szőr, amikor elmegyek mellette és ha nem lenne a férjem enyhén allergiás a szőrre.) Az is opció még, hogy gyűjtögetünk, de most fektettünk saját ingatlanba, a hitel és minden felújítás mellett nem tudunk sokat megtakarítani, örülünk ha kijövünk nullára a hó végén. Fél év kell még, mire újra "talpra állunk" megtakarítás ügyileg.



nov. 21. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Nyilvan szall a szor, ha nem porszivozol, hanem seprut hasznalsz. Ez eddig a leheto legrosszabb megoldas.


Ennyiert robotot nem vennek, viszont mar egy jo vezeteknelkulit lehet kapni.

Praktikusabb is akkor, ha esetleg tul sok targy van a hazban, amit kerulgetnie kell a robotnak, emiatt nem fer hozza mindenhez, esetleg el is akad itt-ott.


Igy is gyorsabb elovenni, hasznalni, mint egy vezetekes porszivot. Nekem xiaomi dreame van, rovidszoru kutya mellett, hasznalom mindenhol, tobb fej is van hozza, tulajdonkeppen a padlotol a plafonig mindent lehet vele porszivozni.

nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A rövidszőrű kutya és a labrador között sajnos van különbség. Emellett a porszívó megoldást nem jelentene, hiszen napi 5x ugyanúgy rá kéne szánni az időt, emellett azt még takarítani is kéne... egyébként sem takarításkor száll a szőr, hanem akkor, ha takarítás nélkül elsétálok az adott területen. Gumiseprűt használok egyébként itthon, ami gyönyörűen összeszedi a koszt... csak éppen gyakran kell használnom. De megfontolom, köszönöm!
nov. 21. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, tudom milyen a labrador szore. Ezert onmagaban a robotporszivo biztosan nem lesz hatekony, foleg, hogy nem fer be mindenhova, pl sarkokban se annyira tuti.

Max ugy tudnam elkepzelni, hogy napi egyszer-ketszer elinditod+te is porszivozol meg egyszer.

nov. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, az a cél, amit írtál! Ha napi 1x kéne csak porszívóznom/sepernem, roppant mód boldog lennék :D
nov. 23. 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet ennyiért is már jó robotporszívókat kapni. Pl a Xiaomi S10 még ennyibe sem kerül vagy a Dreame F9 Pro, D9 vagy D10s. Ezek mind pontosan navigálnak mivel lézeres robotok, kb úgy lehet appon keresztül testreszabni őket ahogy akarod, jól is takarítanak meg fel tudnak törölni(nem felmosni) is. A robot ha rendszeresen megy nagyon sok piszkot fel tud szedni és az a léynege, hogy ne hagyja,h ogy sok gyűljön össze. Neked csak majd lényegében ott kell használnod ahová nem ér el rendesen.
nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mármint ott kell majd a rendes porszívót használnod ahová a robot nem fér be teljesen.
nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!