Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 èves kan labradorom az...

4 èves kan labradorom az udvarban eddig rengeteget rohangalt, ásott, most elkezdtem kocogni, es hoztam magammal, de 10-20 perc sèta/kocogás után teljesen elfárad. Hogyhogy ilyen jeveset birja?

Figyelt kérdés

Szomszedom nosteny labradora is detto ugyanez


Èn rajtam mèg csak epphogy megindul a víz, de a kutya sokkal sokkal fáradtabb.. miert?

En sem vagyok kulonosebben edzesben


2023. okt. 19. 11:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges? Szívféreg ellen védekezel?
2023. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Az ember a legkitartóbb futó…
2023. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Szivfereg ellen vedekezunk


Akkor az normalis, hogy nem kitarto futo a kutya?

Mert azt olvastam, 20 km-t is tud ez a fajta futni.

2023. okt. 19. 11:22
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha nincs hozzaszoktatva, esetleg túlsúlyos (mint a labik 90%-a), esetlegesen húz, akkor nem csoda, ha ettől is elfárad. Eddig sétálni sem járt?
2023. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Eddig nem.
2023. okt. 19. 11:44
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A labradorról nem tudom, hol olvastál ilyet, tipikusan nem futó kutya. Mivel elég nehéz testű, fokozottan ügyelni kell az ízületeire, a szívprobléma is elég gyakori ennél a fajtánál. De ha valaki bármilyen sportos fajtával futni akar, akkor azt mindenképpen fokozatosan kell felépíteni, tehát teljesen normális, hogy eleinte hamarabb elfárad a kutya.

Kérdés: volt-e a kutya korábban sétáltatva napi rendszerességgel? Másik kérdés: ízületeivel és szívével, tüdejével biztos, hogy minden rendben?

2023. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Ja közben írod, hogy sétáltatva sem volt. Akkor mit vársz?
2023. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%
Túlhajtottad. Majd egyszer kap egy szívrohamot, oszt' sipítozhatsz. Miért nem hagyod nyugodtan a kutyát?
2023. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Eddig az udvaron senyvedett, most meg elvarod, hogy fusson veled?

Pihenj 4 évig a kanapén, utána állj neki 10 km-t futni... Majd rájössz

2023. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Hogy lehet úgy kutyát tartani, pláne labradort, hogy magasról le se szarja a gazdája? Komolyan még sétáltatni is lusta voltál?
2023. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!