Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajták keveréke lehet?...

Milyen fajták keveréke lehet? Képek lentebb

Figyelt kérdés

[link]


[link]


nov. 23. 15:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
69%
Német juhász + palotapincsi?
nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Hát ő már tipikusan olyan, hogy mindegyik nagyszülő IS keverék volt. :) Valahol az ősök között valószínűleg egy németjuhász is képben volt (fejforma, fül, farok, sőt még a szőrzet is), valamilyen közepes terrier, esetleg tacsi (lábak), meg ki tudja még mi. De szerintem jól sikerült kis mix lett. :)
nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
1-es... vizuális típus vagyok! :D
nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én német juhászt nem látok benne, inkább belga juhászt. Nekik van ilyen hosszúkás, hegyes fejük. Számomra a feje és a színe is nagyon hasonlít a malinoisra. Farkából ítélve valami kunkori farkú, hosszabb szőrű fajta lehet még benne, ami kisebb testű, mint egy belga juhász. Talán spicc vagy mudi, de ki tudja.
nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
A természete, érdeklődési köre is sokat elárulhat.
nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Németjuhász és shiba szerintem.
dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A feje elég malionisos, de a hátán a sötétebb rész németjuhászra jellemző. A szőre se a szokásosnak tűnik, ami lehet mudi. Viszont ezeknek nincs kunkori farkuk, úgy lehet benne esetleg shiba inu, de annak kisebb az esélye.


Én azt mondanám hogy malionis+németjuhász+mudi+shiba inu, ha nagyon fajtát akarunk nézni, de valószínűleg pár generáció óta keverék, mondjuk valamelyik nagyszülő esetleg fajtatiszta.

dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért néha kunkori a mudi farka:


[link]


Az én kutyámnak is ilyen. Felkunkorodik,de le is tudja engedni.

dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vagy itt:


[link]

dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A másodikat nem tudom belinkelni. De ott van a képek között. Teljesen a hátára kunkorodik a farka.
dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!