Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border collie kiskutyám lesz...

Border collie kiskutyám lesz a jövőhéttől a dp-s labim mellé. Nem lesz belőle gond?

Figyelt kérdés
Azt értem ezalatt, hogy napközbe ha nem leszek otthon akkor ha játszani fognak, mivel a labim nagyon játékos és bárkivel játszana, de mivel súlyos dp-je ezért az ilyeneket korlátozom nála.
2010. okt. 20. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az a dp??
2010. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Szerintem nem fog neki használni. A border ugye elég pörgős alapjáraton is, a labik meg általában mindig benne vannak a buliban.

De ez attól is függ, hogy milyen fokozatú a dp. Ha csak enyhe, akkor nem lesz gáz.

2010. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocs most kapcsolok, hogy súlyos. Hát... őszinte leszek, lövésem sincs.
2010. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A DP- diszplázia, konkrétabban neki csípőizületi.
2010. okt. 20. 18:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet mütettni?
2010. okt. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű: zárd őket külön amikor nem vagy otthon, és felügyelettel játszanak egymással. Szerintem van olyan fontos a kutyád egészsége hogy ezt megtedd. Biztos hogy ártana neki. A kutya nem fogja magát korlátozni, mert "ja én beteg vagyok".
2010. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valóban zárd el egymástól őket és ha van pénz új kutyára legyen pénz mütétre is ha ennyire súlyos.....
2010. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Súlyos fokú, de a mozgásában és életvitelében egyáltalán nem látszik, mindenki csodálkozik mikor mondom, hogy D-s fokú a csípője. A doki azt mondta, akkor érdmes majd operáltatni, ha látható jele is, de már három éve nem látszik neki.
2010. okt. 23. 18:59
 9/11 Oshaki Nana válasza:
Ha a dp súlyos betegség természetesen tartsd távol tőle a kölyköt amíg rendesen ki nem fejlődik az immunrendszere.
2010. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Oshaki Nana válasza:
Elnézést elírtam. Ha játszanak figyeld őket nehogy a labidnak baja legyen a nagy játékba.
2010. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!