Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nedves a kutyaház szigetelése?

Nedves a kutyaház szigetelése?

Figyelt kérdés

Kinti a kutya és van szigetelés a házában. De ugye ahogy bemegy, nedves lesz alul a szivacs. És aztán úgy is marad, ahogy ki-be járkál. Nem rossz az neki? Vagy hogy oldjatok meg?

A bejárati ajtonkkal szemben van font a lépcső tetején.


dec. 1. 20:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Még sosem ültem esőben szalmára, és nem is vágyom rá, de akkor teszek be szalmát is. Köszi!
dec. 3. 00:37
 12/14 A kérdező kommentje:
A szalmát milyen gyakran cserélitek?
dec. 3. 00:39
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez csak szigetelés, arra van, hogy a kintről jövő hideget és nedvességet felfogja, nem arra, hogy ebben aludjon. Ennek elég egyértelműnek kellene lennie. Erre is tehetsz szalmát, ez csak melegen tartó cucc, nem egy párna. 😂
dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

“Ennek elég egyértelműnek kellene lennie.“

Már túl voltunk ezen a részen újabb kioktató kispajtás. Erre tettem a szalmát, nyilván nem alá tuszkoltam, ennek elég egyértelműnek kellene lennie.

dec. 27. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!