Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy 7 hónaposan...

Normális, hogy 7 hónaposan magasabb az anyjánál egy kutyám?

Figyelt kérdés
Jóval nagyobb, mint az átlag korabeli német juhász. Már most 63cm a marmagassága. A tömegét nem tudom pontosan, de kb. 25kg lehet. Az anyja marmagassága 61cm.
2010. okt. 21. 14:14
 1/8 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy szuka.
2010. okt. 21. 14:14
 2/8 anonim válasza:

Szia,

gondolom, az ifjú pedig kan. Mert akkor egészen természetes ez az állapot. A végleges magasságát mostanában éri el a kicsike, aztán kb két éves koráig erősödik itt-ott még.

Üdv,

HajDoktor

2010. okt. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Jaj, ezt a "szuka" kiírást nem vettem észre.

Hát akkor is mostanában éri, érte el a végleges magasságát.

HajDoki

2010. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csak azért írtam ki a kérdést, mert ugyan abból az alomból lévő kutyák mind kisebbek nála 10-15 centivel.
2010. okt. 21. 14:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy almon belül is lehet más a kutyák végleges formája. Hiszen az embereknél is van olyan, hogy valamelyik gyerek lényegesen túlnövi a szülőket, testvéreket.
2010. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ha tudod akkor nézzd meg az apját is ill. a nagyszüleit, a dédszülőket és ha lehetséges akkor ezeknek az egyedeknek a többi kölykéről is próbálj infót szerezni.

Lehetséges, hogy valamelyik távolabbi ős-re hasonlít.

A tenyésztője tud ebben segíteni (ha akar).

2010. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális, az én németjuhászom is magasabb már az anyjánál, pedig ő is csak 6 hónapos
2010. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is hatalmas!8 hónapos szuka,34 kiló és 67cm a marmagassága!Ezt a kérdést én írtam ki 3 hónapja :

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1026166-a-nem..


2 napja tüzel,bízom benne hogy megáll végre kicsit a növekedése!

2010. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!