Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elfogadott a kutya?

Elfogadott a kutya?

Figyelt kérdés
A barátomnak a kutyája csak kevés embert visel el, gyakran még családtagokat sem. Engem hamar megszokott, a kezemből eszik, meg is simogathatom. Németjuhászról van szó. Azt vettem észre, hogy amikor simogatom, akkor az amúgy hegyes füleit hátracsapja. Sosem morgott rám, sőt ha szólok neki odajön hozzám, és értelmesen néz. Amikor egyedül megyek ki rágyújtani, akkor van hogy oda sem jön hozzám, hanem szépen elvan az udvaron, vagy odajön, és mellém ül, vagy beáll elém. Legutóbb mikor a párommal cigiztünk, a kutya beült kettünk közé. Ezek a jelek azt jelentik, hogy engem elfogadott a kutya?
dec. 10. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Azt jelenti, hogy nem tart tőled, máshonnan számít a veszélyre. Megbízik bennetek. Szokjatok le a dohányzásról, mert nagyon káros szokás és a kutyának sem tesz jót!
dec. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Más meg szokjon le az alkoholról...
dec. 11. 09:37
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Az hogy hatralapul a füle, az meg jo is lehet, ellazult allapotban is csinaljak ezt, nem feltetlen felelem vagy sunyisag jele. Kicsit felktekeny lehet viszont, ha direkt kozetek ül/áll
dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!