Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia Bulldog műtéti költség...

Francia Bulldog műtéti költség kifizetés lehetőségek mik?

Figyelt kérdés
A kiskutyám műtéte valószínűleg, ha arra kerül a sor, nagyjából 400-500e Ft lesz. Ebben az esetben milyen megoldás van állat kórház esetén? Értem én, hogy az vállaljon kisállatot aki tudja finanszírozni, de azt ne mondja nekem senki, hogy aki tart kis állatot, lapul a zsebben mindig minimum 500e-1m tartalék. Szóval kórházak szoktak részlet fizetési lehetőséget adni? Valakinek tapasztalat?
dec. 11. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha már ismernek, akkor egészen biztosan.

Amikor Csibészt műtötték, az állatkórház, a beutaló orvossal konzultálva ajánlott részletfizetést. (szerencsére megoldottam)

dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Ebben a témában nem tudok segiteni, de viszont lehet kutyára is biztositást kötni, úgy mint magadra. Hogy pont milyen megnevezése van azt sem tudom, de ha utána nézel 100, hogy 10 perc alatt megtalálod a lényeget. Fizess érte mondjuk havi 2-5 ezret és ha gebasz van akkor anyagilag segitenijük kell.

Én is fontolgatom, hogy kötök mert 2 franciám van itthon. Nyáron egyiknek a lábujjközét kelett felvágni mert toklász ment bele. 1 vágás, 2 kenőcs 10 egy hétig, plusz ellenőrzés 50e ft volt.

dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Akinek nincs pénze, az miért nem köt biztosítást? Egyébként igen, ott lapul az a bizonyos összeg a tárca mélyén...
dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Kölcsönkérés, kisállatbiztosítás (ha kötöttél ilyet), hitel fevétele, valamilyen értéktárgy eladása - ilyen lehetőségek vannak.

Az állatot kezelő állatorvos még csak-csak ad részletfizetési lehetőséget, HA ismer téged, de egy állatkórház nemigen...

Ismerek olyat, aki lemondott az állat tulajdonjogáról, és egy állatvédő szervezet segítségét kérte, és olyat is, akinek az állatát altatni kellett, mert nem tudta kifizetni a kezelés költségeit.

Ez nagyon, nagyon rossz, hogy így van, de tényleg ez a helyzet... Emberek is meghalnak azért, mert nem tudnak nagyon költséges kezeléseket kifizetni... sajnos olyan lett a világ, hogy nem sokakat érdekel ez.

dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem valószínű, hogy adnak, mert nem tudják hogy behajtani később az emberen. Még ha esetleg nagyon nincs más kereshetsz egyesületeket például. Akad, aki segít kifizetni. Legalábbis régebben jártam így. Igaz nem ekkora összegről volt szó, de azért egy próbát megerhet.
dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Konkrét helyen rá kell kérdezni. Adott hely tulajdonosától függ.
dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!