Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Online vállalkozási feltételek...

Online vállalkozási feltételek, fizetési lehetőségek?

Figyelt kérdés

Adott egy weboldalt, amin egy szellemi szolgáltatást értékesítek. Tehát nem fizikai termék, így a világ bármely pontjáról azonnal megvásárolható. Alapjában egyfajta előfizetés, melyet bizonyos időközönként kell megvásárolni. A vásárlók ~80%-kát magyarok teszik ki.


Már minden adott az induláshoz, kivéve 2 dolgot, amiben a segítségeteket szeretném kérni!


I. Online fizetési lehetőség:

Bankkártyás/Átutalásos és - ha lehetőség van rá - PayPal fizetést is szeretnék

II. Egy vállalkozás, ami ehhez szükséges


Gondolom nem kell bemutatnom senkinek a hazai vállalkozások működését, vagyis inkább azt, ahogyan azt a mi talpig tisztességes államunk megsarcolja.

Így ha van rá lehetőség, akkor mindenképp a külföldi vállalkozás felé hajlanék.


Röviden, amit szeretnék:

1. Minél kisebb költségű cégforma, amivel törvényesen üzemeltethetem az oldalamat, illetve az, hogy a kitermelt profitomból minél több maradjon meg nekem.

2. Minél kedvezőbb online fizetési lehetőség


Valaki, aki otthon van ebben a témában tudna nekem segíteni?



2015. aug. 2. 05:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok segíteni, hogy külföldi vállalkozáshoz külföldi telephely kell és ha jól tudom, akkor bankszámla nyitás is ott...

Milyen pénznemben gondoltad a fizetést? Mert ha Euro-ban, akkor annak forintosításánál is ér veszteség...

2015. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok: ja, és az is lehet, hogy a külföldi telephely de hazai IP cím is felkeltheti az adóhatóság figyelmét - bár erre meg nem esküdnék, hogy ez szabálytalan...
2015. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hawaiidream válasza:
ha érdekel külföldi cég nyitás írj üzenetet tudok segíteni.
2015. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A pénznem teljesen mindegy, nem valószínű, hogy forintosítanám. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. aug. 2. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!