Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit eszik a kutyátok...

Mennyit eszik a kutyátok naponta? Milyen fajta/hány kg? Milyen tápot eszik?

Figyelt kérdés

Enyémek Brit Care tápot és Rocco Sensitive konzervet esznek


5 kilós csivava mix 50 g táp (nyulas rizses) + 1 kisebb kanál konzerv


9 kilós tacskó mix 80 g táp (bárányos rizses) + 2 kisebb kanál konzerv


dec. 11. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

5 kilos tacsko keverek, 110 gramm tapot eszik naponta, heti ketszer tap helyett fott hust kap.

Az ajanlottnal tobbet eszik, mert rengeteget mozog, konnyen fogy, nehezen hizik. De igy rendben van a sulya, nem kover, nem sovany.

dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, purizont eszik most, azt kihagytam.
dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
34%
Fuu most nem is tudom hány kg. De 7 kb. Tacskó keverék :) 5 éves kislány :) házi kosztot is kap vagy pedig tápot. Most jobban tápot adok neki mert elég husis megint. Jobbára husikat kap :) néha kis tésztát :) Most a Purina One Dog chow lightot eszi :) direkt hizásra hajlamos kutyiluknak van,imádja :D és az alakját is tartja :)
dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
32 kilós németjuhász keverék, napi 260 gramm Brit Premium, két részletben, meg jutifalatok mértékkel.
dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

34 kg amstaff. Csak ugy vehettem meg,h hus varja otthon mindig minden etkezesnel,ahogy a tenyesztonel is.

Megmondta,h mindenaron nem ad el kutyat ,ha nincsen meg a szinvonal.


Nem merem a kajajat,szemre adom. Nem szamolom mennyi huf

dec. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

4,5 kg biewer yorki és 3 kg yorki mix.


Az egyik két marék tápot eszik meg egy nap, a másik egyet (vagy annyit sem, elég madárétkű🤣). Most N&D tőkehalas tápot kapnak, de sajnos nem annyira ízlik nekik, kidobni viszont nyilván nem fogok 5 kg tápot, úgyhogy gyakran keverek hozzá konzervet is (pl. Lukullus vagy Grancarno), úgy szívesebben eszik.

dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!