Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya kabát tetszik...

Melyik kutya kabát tetszik nektek jobban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



dec. 13. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csakis az első.
dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az amelyik neked jobban tetszik. Te fogod minden nap nézni télen.

Mindkettőnek különböző vibeja van, szerintem mindkettő be tud illeszkedni egy stílusba, csak nem tudjuk hogy alapból a tiéd miyen

dec. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első túl sötét, este nem praktikus.
dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első sötét sajnos
dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Rózsany Májzli ***** válasza:
100%

Komolyan létezik Moncler kutyakabát? XD

És mennyibe kerül, 500.000 forint?


Vagy ez valami kamu?

dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első. Nem szeretem az erős, élénk színeket.
dec. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy melyiket preferálod és, hogy mikor viszed sétáltatni. Én az elsőt választanám ettől függetlenül.
dec. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek szép a mintája. Csak sötét színű kutyán sehogy nem mutat. Napsárgában talán...



Nem mellesleg, ha megnézed a gyártó képeit (igen, Moncler), rá lehet jönni, hogy semmilyen szinten nem praktikus.

[link]

dec. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Színre az első. Fazonra viszont látnom kellene az egész kabát szabását, mekkora a hasrészen a kivágás, hogyan lehet feladni a kutyára... stb. Nekünk például azok váltak be, amiket a hátán kell összecipzárazni. A kutyám hasán gyérebb a szőr, és közel van a talajhoz, így ott fázósabb. Illetve mivel szuka kutyám van a hasrészén nem is jó, ha túl nagy a kivágás, ami a kan kutyáknál kell.
dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sötétben semmilyen színű kutyakabát nem praktikus, ha nincs rávarrva fényvisszaverő. A világos sem látszik távolról sokkal jobban, vannak erről szemléltető képek is olyan oldalakon, ahol foglalkoznak a láthatósággal rendszeresen. Én olyan kabátot vettem a kutyámnak, amin van ilyen fényvisszaverő csík mindkét oldalon, plusz van láthatósági mellénye is, amit még a kabát fölé tudok tépőzárazni (ez még egy nappali túrán sem haszontalan kiegészítő), és ha kell, én is felveszem a "kukásmellényt".
dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!