Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel leped meg négylábú...

Mivel leped meg négylábú kedvencedet karácsonykor?

Figyelt kérdés
dec. 19. 21:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
10 voltam, bocsi, most láttam, hogy kutyás kérdés
dec. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%

14., bocs, de annál nagyobb együgyűség nincs, minthogy te meg egy tök ártatlan kérdés mellé idekevered azt a f.aszt.

Még valami: neked bassza a csőröd, hogy más extrán költ ilyenkor a kedvencére. Nekem a 4 macska b.aszná ki a biztosítékot, főleg az, amelyik a hálószobában van.

Nem vagyunk egyformák... szerencsére

dec. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%

Ha ajándékot akarsz a kutyusnak, akkor olyat vegyél neki, amiről tudod, hogy a hétköznapokban szereti. Mi pl. főtt húst (házilag főzött, régi fagyasztott húsból), húsos csontot, rágós csontot, plüss vagy sípolós játékot adunk, ráadásnak még a csomagoló papír is ajándék (amit ugye imád széttépni :D ).


Vannak itt utóbb olyan válaszok, hogy az emberek saját szórakoztatásra ünneplik kutyástól a karácsonyt. Még ha van is benne valami, akkor is jólesik egy kutyának is a meglepetés. Persze ez nem helyettesítheti a szürke hétköznapokon történő törődést.

Ha esetleg van gyerek is, és a kutya szeme láttára kapna ajándékot, vagy bárki más kapná a kutya szeme láttára, akkor érdemes a kutyának is akkor, ott, a többiekkel egyszerre odaadni az ajándékot, mivel egyes kutyusok hajlamosak féltékenyek lenni, ezzel a megoldással viszont elkerülhető a dolog. Ebből a szempontból a kutyát tényleg gyerekszámba kell venni, gyereknek kell tekinteni. Ezt tapasztalatból mondom...


Az meg, hogy egyes emberek Orbán Viktorral jönnek egy egyszerű állatos kérdés alatt, na az meg szánalmas!

dec. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

"14., bocs, de annál nagyobb együgyűség nincs, minthogy te meg egy tök ártatlan kérdés mellé idekevered azt a f.aszt."


Abban igazad van lehet nem kellett volna ide kevernem azt a f.aszt. Nem is ő volt a lényeg. A kérdés ártatlan ezt sem vitattam hogy ne lenne az.


"Még valami: neked bassza a csőröd, hogy más extrán költ ilyenkor a kedvencére. Nekem a 4 macska b.aszná ki a biztosítékot, főleg az, amelyik a hálószobában van."


Dehogy bszná ki neked. Ezt most azért mondod hogy mindenképpen valami mocskosságot mondjál rám, mert sértve érzed magad amiért leírtam hogy nevetséges amikor valaki karácsonyra ajándékot vesz a kutyájának. Biztos pont hihető hogy ha más írta volna vagy hozta volna szóba hogy bennt van a macska akkor arról is ezt gondolod. Legalább ne hazudozz már. Ha nem értesz egyet velem akkor arra érvelj hogy abban miért nincs igazam, vagy miért nem értesz egyet velem. Ahelyett hogy személyeskedsz.

dec. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem a 4 macska b.aszná ki a biztosítékot,"


Jaaaa megvan..megvan...hát úgy ahogy elképzeled úgy az lenne. Gondolom ezt úgy értelmezed hogy egy 50m2-es panelban van bezárva a 4 macska és a wc mellett alig fér el az almos tálca és akkor valahogy így nem ?DD

dec. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

jesszus, haver, most fikáztál szét mindenkit, aki bármit is venni mer karácsony jeligével a kedvencének, de te kéred ki magadnak a személyeskedést?

vicc vagy, úgyhogy hello :)

dec. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

"jesszus, haver, most fikáztál szét mindenkit, aki bármit is venni mer karácsony jeligével a kedvencének, de te kéred ki magadnak a személyeskedést?"


Akkor te nem vagy tisztában a jelentésével. Azért lehet utalni mert ez a véleményem erről, de nem külön csak rólad vagy róla vagy akarkirol írtam, hanem álltalánosságban. Az meg túlzás hogy kikérem magamnak, nem igazán hat meg mivel pontosan tudom hogy csak a sértettség miatt agresszív és azért hazudozik hogy őt így meg úgy zavarna egy macska. Holott aki karácsonykor ajándékot vesz a kedvencének az nem hiszem hogy megköpködné azt aki beengedi hidegben a macskát hogy a kosarában aludjon. Csak mivel ő ebből annyit értett meg hogy negatív véleménnyel voltam erről a karácsonyi állatos ajándékozásrol és egyenes nevetségesnek tartottam ezért neki most meg kell mutatnia/ reprezentálnia kell. Ez egy ilyen ösztönös dolog. Álltalában nőknél jön elő.


És amúgy abban is igazam van hogy sokan tényleg egy hús-vér gyerek helyett tartanak kutyát és kezelik emberként ami szerintem abszurd. De szívesen vitatkozom róla ha valaki szerint ez használ a társadalomnak.

dec. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

"Ha esetleg van gyerek is, és a kutya szeme láttára kapna ajándékot, vagy bárki más kapná a kutya szeme láttára, akkor érdemes a kutyának is akkor, ott, a többiekkel egyszerre odaadni az ajándékot, mivel egyes kutyusok hajlamosak féltékenyek lenni, ezzel a megoldással viszont elkerülhető a dolog. Ebből a szempontból a kutyát tényleg gyerekszámba kell venni, gyereknek kell tekinteni. Ezt tapasztalatból mondom..."


Na ez mondjuk abszolút nem így van és valami téves elképzelés van a fejében annak a kutyákról ilyent állít. A kutyákat nem embergyerekkent kell kezelni.

dec. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
70%
20., veled vitatkozni konkrétan haszontalan :) idő és energiapazarlás, ez van.
dec. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

#16 vagyok.


#20

Egy kertben tartott, kikötött kutya valóban nem embergyerek-szerű. De egy szeretett kutya igenis olyan. Persze egy kutya intelligenciája és gyermeki személyisége csak akkor jön ki, ha szeretve van...


Amúgy nem kellett volna idekeverni a politikát az elején. Ha már Orbán Viktor ellenes vagy, akkor nem kellene lesüllyedned azon szint alá, ahol szerinted Orbán van.

Mert hát az erőszakos politizálás oda nem vonatkozó témában, hogy csakazértis Orbánt járatom le... aztán nekiállok vitatkozni mindenkivel... ez bizony elég alacsony szint.


Bőven elég lett volna politika nélkül előadni, hogy szerinted a kutya megajándékozása ünnepkor hülyeség, és annyi!


Én zárom a témát, remélem #24 (és a továbbiak) is zárják, akkor nem lesz kivel kötözködni. Jó éjszakát!

dec. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!