Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az agarak tényleg kicsit...

Az agarak tényleg kicsit "autisták" a többi kutyához képest?

Figyelt kérdés
Múltkor olvastam, hogy elég furák tudnak lenni és azt hiszem ezt a jelzőt használták rájuk. Nincs semmi bajom az agarakkal, whippetet még tartanék is, csak szimplán érdekel. Eddig az általam látott agarak teljesen maguknak való, zárkózott, csendes kutyák volt. Sem velem, sem a kutyáimmal nem foglalkoztak, csak láb mellett meneteltek (ez nem gond amúgy)

dec. 24. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden fajta szociális,nem mindegyik szereti a többi embert,kutyát.


Egy agarat ismerek aki baromi szociális,de mivel a gazdija kutyapanziót üzemeltet az agár már kölyök korától állandaón idegen kutyákkal volt, imádja az embereket és a kutyákat is. De ismerek több agarat akik kutyákkal elvannak,de emberhez nem mennek oda (futtatóban volt több ilyen eset)


Nekem nem agaram van.


De speciel az én kutyámnak vannak napjai,hogy hiába cuppognak neki vagy bármi pont leszarja az emberek fejét,van hogy kutyákét is. Egyszerűen csak a szagok érdekesebbek. Máskor meg vakartatja magát és a legnagyobb parti arc.

dec. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!