Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 honapos szuka lehet vemhes...

6 honapos szuka lehet vemhes 6 honapos kantol?

Figyelt kérdés

Pomeraniai , meg nincsenek ivartalanitva(lesznek mindenkepp)

Atjottek karacsonykor a sogornomek es a kutyajukat is hoztak , szinten pomeraniai, eszre vettem hogy parosulnak, rajuk szoltam , es elkulonitettuk oket, vigyem allatorvoshoz hogy nem e lett vemhes ?



dec. 24. 13:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Jobb félni, mint megijedni.
dec. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Allatorvosi javaslatra a kant 2évesen a szukat pedig 1 evesen akarjuk ivartalanitani, mikortol ivarerett egy kan altalaban ?
dec. 24. 13:24
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha a szuka fogadta a párzást, akkor lehet vemhes, bár extrém korai lenne. Fordulj állatorvoshoz!
dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Hat akkor a szuka most lesz ivartalanitva, nem kesobb.

Lehet, hogy nem lett vemhes, de ha igen, akkor annal kockazatosabb a mutet, minel tovabb vartok.

dec. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Tüzel a szuka???? Ha nem akkor nincs gond, illetve ha nem ragadtak össze akkor esélytelen a megtermékenyités. illetve,hogy mennyire ivarérettek franc se tudja.Ha össze ragadtak akkor viszont a szukát ivartalanítani kell,mert 8 hónaposan nem lenne túl jó szülnie.
dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Igen csekély a valószínűsége.
dec. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem ragadtak össze, egybol leugrott rola ahogy raszoltam, 5 perc vilt amig szem elol tevesztettuk őket, mindenkepp beviszem a dokihoz ünnepek után , honnan tudom ha tüzel egy szuka? Valaki aztmondta hogy kergeti a farkat olyankor hat az enyem eleg surun kergeti de szerintem azert mert a pomik a hatuk tetejere felcsapva hordjak a farkukat
dec. 24. 16:00
 8/19 A kérdező kommentje:
Ezek elvileg hajlamosak izuleti megbetegedesre es ezert nem javasolta az allatorvos az ivartalanitast főleg a kannál, még kölyökkent, de ha muszaly hat muszaly
dec. 24. 16:01
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha tüzel, vérzik..

ha elviszed orvoshoz, tud neki adni szurit. De érdemes ivartalanitani

dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egybol leugrott rola, ahogy raszoltal, akkor csak a dominanciajat akarta ezzel kifejezni. Szo sincs szaporodasrol. Dominancia= ki legyen a fonok a 2 kutya kozul.
dec. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!