Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak miért nem volt...

A kutyámnak miért nem volt rózsaszín mancsa kölyökként?

Figyelt kérdés

Egyszer hallottam, hogy a kölyökkutyáknak rózsaszín a mancsuk. Az én kutyám 2 hónaposan került hozzám, de fekete volt a mancsa. 2 hónapos korukra elmúlik? Vagy nem minden kölyök mancsa rózsaszín?


Nem egy hatalmas probléma, meg nem ez a világ legfontosabb kérdése, tudom. :D

Egyszerűen csak érdekel.


Előre is köszönöm a választ!


dec. 24. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Ha felnottkent vilagos vagy rozsaszin a mancsa, akkor kolyokkent valoszinuleg szinten rozsaszin volt. Na igy van ez a feketevel is, full fekete kutyam van, kolyokkent is fekete volt az osszes mancsa, ez pigmentaciotol fugg, nem attol, hogy milyen idős.
dec. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
95%
Fehér, vagy világos szőrű kutyák macska rózsaszín általában, a sötétebb szőrű kutyáknál pedig sötét a mancs. Vagy ha a lábán van egy világos folt, de a többi rész sötét, akkor foltos mancsú is lehet. Ez nem olyan dolog, amit kinőnek. 🙂
dec. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!