Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kék vagy fekete amstaff?...

Kék vagy fekete amstaff? Szuka vagy kan?

Figyelt kérdés

Mindig fekete szuka kutyáim voltak, volt mudi, puli, kuvaszkeverék, terrierkeverék, tacskókeverék.

Most egy fekete szuka amstaffot szerettem volna venni, ki is néztem, de amikor elmentem, hogy személyesen is megismerkedjek vele, kiválasztott egy kék bundás kan kölyök. Állandóan jött utánam és úgy nézett rám, hogy közben semmi másra nem figyelt. Megfogott valami érzés vele kapcsolatban.

És bár a színe nagyon tetszik, fura lenne egy nem fekete kutyával 30 évnyi fekete kutyázás után, de ami a lényeg inkább, hogy kan kutyám sose volt.

Mit kéne tennem?



dec. 26. 16:30
 1/5 anonim válasza:
15%

halgass a szívedre

annyi hogy ha kertes házban élsz a kan kutya nagyobb károkat fog okozni mert levizel minden növényt

dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A szuka kutyak szofogadobbbak. Szuka amsraff ugyanugy megved teged a tamadas ellen. Ha mindig is szukad vllt,azt valassz. Nekem is a fekete kutyak tetszenek kizarolag. Vakassz olyat,kulonben vegig lesz nenned egy ellenerzes.
dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed megfogott, válaszd Őt.


Pl Én sosem akartam tacskót vagy tacskó jellegű kutyát, erre a menhelyen kiválasztott egy tacskó mix magának és nekem is egyből szimpatikus volt :D fura dolog ez, de nem bántam meg, már 2 éve nálam van

dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd azt amelyik jobban tetszik nem kell túlgondolni. Konkrétan semmiben sem fog változni az életed ha x színű kutyád van.
dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, melyik kutyusra esett végül a választás?
jan. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!